„Panathinaikos“ krepšininkai serijoje iki 3 pergalių antrą kartą iš eilės išvykoje 91:84 (28:18, 19:26, 18:16, 26:24) įveikė du lietuvius savo gretose turintį Sienos „Montepaschi“ klubą ir triumfavo 3-1.

Atėnų krepšininkai jau pirmajame kėlinyje šovė į priekį, kai susikrovė solidų 12 taškų pranašumą (28:16). Tačiau labiau atitrūkti svečiams varžovai neleido ir baigiantis antrajam ketvirčiui komandas teskyrė 3 taškai (47:44).

Po pertraukos žaidimas visiškai išsilygino, o 36-ąją mačo minutę tritaškį pataikęs Terrellas McIntyre‘as buvo išvedęs į priekį „Montepaschi“ (72:69). Visgi tada „Panathinaikos“ surengė spurtą 13:2 ir likus žaisti 1 min. 41 sek. po Mike‘o Batiste‘o dėjimo svečiai įgijo 8 taškų atotrūkį, kurio per likusį laiką nebeišvaistė.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per 20 minučių pelnė 10 taškų (0/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose Rimantas Kaukėnas per 34 minutes surinko 15 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 8 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kšyštofas Lavrinovičius per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: Drew Nicholasas 19 taškų, Mike‘as Batiste‘as 15, Nikola Pekovičius 14, Stratos Perperoglou 12, Vassilis Spanoulis 11 (10 rez. perd.), Šarūnas Jasikevičius 10.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre‘as 35, Rimantas Kaukėnas 15, Benjaminas Eze 8.

„Olympiakos“ ketvirtose šios serijos rungtynėse išvykoje 78:75 (20:16, 13:25, 21:17, 24:17) nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus ir seriją laimėjo 3-1.

Nors antro kėlinio pradžioje šeimininkų deficitas siekė 6 taškus (16:22), tačiau „Real“ krepšininkai be atsako pelnė 6 taškus ir išlygino rezultatą – 22:22. Šeimininkai tęsė spurtą ir laimėję atkarpą 11:2 susikrovė 9 taškų pranašumą (35:26).

Po ilgosios pertraukos Joano Plazos auklėtiniai išlaikė pranašumą, kuris prieš lemiamą ketvirtį siekė 4 taškus – 58:54.

Jame „Olympiakos“ krepšininkai sugebėjo įgyti vieno taško pranašumą (60:59), tačiau Louisas Bullockas pataikė tris baudos metimus, pridėjo tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį – 65:60. Visos komandos pastangomis svečiai išlygino rezultatą (70:70).

Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei Zoranas Ercegas pataikė tritaškį, kurio dėka „Olympiacos“ pranašumas siekė 3 taškus – 73:70. Kitoje atakoje L. Bullockas prametė iš trijų taškų zonos, Raulis Lopezas prasižengė, o Lynnas Greeras sėkmingai realizavęs baudos metimus graikams sukrovė 5 taškų persvarą – 75:70. Nors šeimininkai priartėjo iki 3 taškų (75:78), tačiau L. Bullocko klaida palaidojo visus „Real“ ekipos šansus kovoti dėl pergalės.

„Real“: Louisas Bullockas 16, Felipe Reyesas 10 (9 atk kam.), Kennedy Winstonas 9.

„Olympiakos“: Ioannis Bourousis 21, Yotamas Halperinas 10, Lynnas Greeras ir Georgios Printezis po 9.

Triuškinančią pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo „Barcelona“ krepšininkai. Jie išvykoje kiek netikėtai lengvai 84:63 (17:19, 23:22, 30:13, 14:9) nugalėjo Vitorijos „Tau Ceramica“ komandą.

Po šių rungtynių serijos rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamas rungtynes komandos balandžio 9-ą dieną žais Barselonoje.

„Barcelona“: Jaka Lakovičius 15, Gianluca Basile 13, Ersanas Ilyasova (8 atk. kam.), Davidas Andersenas ir Juanas Carlosas Navarro po 11.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 21, Pete‘as Mickealas 14, Tiago Splitteris 12, Sergi Vidalis 9.