Jis dar atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo bei 3 kartus prasižengė.

S. Serapinas per 19 minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Azovmaš“ ekipa, iškovojusi 19 pergalių ir patyrusi 3 pralaimėjimus, užima pirmą vietą.

Kitose rungtynėse Sumų „Sumychimprom“ ekipa su trim lietuviais svečiuose 67:72 (19:15, 18:18, 12:24, 18:15) nusileido Kijevo BC „Kyiv“ komandai.

Osvaldas Mačernis per 24 minutes įmetė 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Linas Lekavičius per 32 minutes taip pat pelnė 14 taškų (5/11 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 3 ir 4 kartus suklydo.

Augustinas Vitas per 28 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau suklydo 2 ir 5 kartus prasižengė.

„Sumychimprom“ komanda, iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 17 pralaimėjimų, užima aštuntą vietą.