Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje atitrūko 8 taškų skirtumu (19:11). Ir nors svečiams antrajame ketvirtyje buvo kiek pavykę priartėti, tačiau po ilgosios pertraukos Hiustono ekipa vėl šovė į priekį.

Trečiojo kėlinio antrąją dalį „Rockets“ laimėjo spurtu 12:0 ir prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui šeimininkų pranašumas nebekėlė jokių abejonių (69:50).

Pralaimėjusiems Žydrūnas Ilgauskas per 29 minutes pelnė 11 taškų (5/12 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Rockets“ gynybos specialistui Ronui Artestui pavyko pristabdyti Klivlando žvaigždę LeBroną Jamesą, kuris pataikė tik 7 iš 21 metimo ir pirmą kartą per karjerą neatliko nė vieno rezultatyvaus perdavimo.

Hiustono klubas, kuris verčiasi be vieno lyderių Tracy McGrady, šventė jau šeštą pergalę iš eilės ir devintąją paeiliui namuose.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas (2/5 trit., 5/16 dvit., 5/6 baudų) ir Maurice'as Williamsas (3/7 trit., 5/11 dvit., 2/2 baudų) po 21 tašką, Žydrūnas Ilgauskas (13 atk. kam.) ir Wally Szczerbiakas po 11.

„Rockets“: Yao Mingas 28 (13/15 dvit., 2/4 baudų; 8 atk. kam.), Vonas Waferis 19, Ronas Artestas 15, Luisas Scola 14 (9 atk. kam.).

Šeštą pergalę iš eilės iškovojo ir absoliuti lygos lyderė Los Andželo „Lakers“ (48-10) komanda, kuri namuose be didesnio vargo 132:106 (39:26, 31:29, 32:26, 30:25) sutriuškino Fynikso „Suns“ (32-25) klubą.

„Suns“: Leandro Barbosa 18 (2/7 trit., 5/11 dvit., 2/3 baudų; 7 rez. perd., 6 atk. kam.), Alando Tuckeris 16, Goranas Dragičius 14, Jaredas Dudley (8 atk. kam.) ir Jasonas Richardsonas po 13.

„Lakers“: Lamaras Odomas 23 (11/12 dvit., 1/2 baudų; 9 atk. kam., 3 blk.), Kobe Bryantas 22 (8 rez. perd.), Pau Gasolis 16 (9 atk. kam.), Saša Vujačičius 14, Jordanas Farmaras 12 (6 atk. kam.).