Pirmuosius 4 taškus CSKA ekipai pelnęs R. Šiškauskas išvedė šeimininkus į priekį (4:0). Antrame kėlinyje CSKA krepšininkai spurtavo 10:0 ir komandas skyrė jau 20 taškų (39:19), tačiau iki kėlinio pabaigos „Cibona“ ekipa deficitą sumažino iki 12 – 42:30.

Vis dėlto 12 kamuolių po varžovų krepšiu nusiėmusi CSKA ekipa po ilgosios pertraukos žaidimo iš savo rankų nepaleido ir iškovojo pergalę įtikinančiu 26 taškų skirtumu – 87:61.

Nugalėtojams R. Šiškauskas per 29 su puse minutės pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas, suklydo 3 kartus. Krepšininkas surinko daugiausiai naudingumo balų komandoje - 18.

CSKA: Trajanas Langdonas 18 taškų, Nikos Zisis ir Ramūnas Šiškauskas po 14, Viktoras Chriapa (6 atk. kam.) ir Terence'as Morrisas po 9.

„Cibona“: Alanas Andersonas 15, Nikola Prkačinas 10, Vedranas Vukušičius ir Lukša Andričius po 8.

Nesunkią pergalę H grupėje iškovojo ir Sienos „Montepaschi“ klubas. Jis savo aikštelėje 87:79 (25:13, 26:21, 18:17, 18:28) įveikė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkus.

Sienos krepšininkams atitrūkti pavyko jau pirmajame kėlinyje, kai kėlinio pabaigoje „Montepaschi“ surengė spurtą 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (25:13).

Antrajame ketvirtyje svečiams buvo pavykę kiek priartėti (35:28), tačiau tada šeimininkai spurtavo 10:2 ir susikrovė solidų 15 taškų pranašumą, kurio turkams panaikinti nepavyko ir po ilgosios pertraukos. Per ketvirtąjį kėliniai svečiai beveik triuškinantį deficitą sugebėjo sumažinti iki vienaženklio.

Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/8 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą perėmė 3 kamuolius, tačiau 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kšyštofas Lavrinovičius per 26 minutes surinko 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/7 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus bei 2 kartus suklydo.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre‘as 24, Rimantas Kaukėnas ir Benjaminas Eze 16, Romainas Sato 12, Kšyštofas Lavrinovičius 8.

„Fenerbahce Ulker“: Mirsadas Turkčanas 25, Gordanas Giričekas 12, Devinas Smithas ir Gašperas Vidmaras 8.

Tris kėlinius žaidę lygiai Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai jau antrose rungtynėse iš eilės savo jėgą įrodė per ketvirtą kėlinį. G grupės mače Graikijos klubas išvykoje 81:69 (15:19, 29:26, 17:16, 20:8) nugalėjo Malagos „Unicają“ ir nutraukė pastarosios 23 iš eilės pergalių namie seriją.

„Panathinaikos“ pergalingą pranašumą įgijo per paskutinį ketvirtį. Po 30 žaidimo minučių rezultatas buvo lygus (61:61), kai Atėnų krepšininkai surengė lemiamą spurtą. Drew Nicholas pelnė 8 taškus ir „Panathinaikos“ laimėjo atkarpą 15:2, taip įgydami solidžią persvarą – 76:63.

„Unicaja“ nebeatsigavo po tokio smūgio ir buvo priversta pripažinti nesėkmę.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per 23 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Panathinaikos“: Drew Nicholas 19, Šarūnas Jasikevičius 18, Nikola Pekovičius 15, Dimitris Diamantidis 10.

„Unicaja“: Marcus Haislipas 14, Berni Rodriguezas 12, Omaras Cookas 11, Thomas Kelati 10.

Pirmą pergalę Top-16 etape iškovojo Belgrado „Partizan“ ekipa. Ji namuose G grupės susitikime 84:76 (27:16, 23:26, 18:15, 16:19) nugalėjo Romos „Lottomatica“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau antroji nesėkmė.

„Partizan“: Urošas Tripkovičius 20, Novica Veličkovičius 19, Stephane'as Lasme 13, Milenko Tepičius 9.

„Lottomatica“: Primozas Brežecas 19, Sani Bečirovičius 17, Andre Hutsonas 13, Ibrahimas Jaaberis 11.