Nugalėtojams R. Javtokas per 25 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 2 kartus.

D. Lavrinovičius prie pergalės per 15 minučių prisidėjo 6 taškais (3/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių), 7 atkovotais kamuolius, 1 rezultatyviu perdavimu,ir blokuotu metimu. Puolėjas taip pat suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Ratko Varda „Chimki“ komandai per 8 su puse minutės pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), blokavo varžovo metimą bei sykį suklydo.

„Chimki“: Kelly McCarty 27 taškai (6/8 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/5 baudų), Jorge Garbajosa 15 (10 atk. kam.), Teemu Rannikko 9.

„Dinamo“: Travisas Hansenas 24, Boštjanas Nachbaras 13, Sergejus Monia 11 (7 atk. kam.), Sergejus Bykovas ir Robertas Javtokas po 10.

Kitame I grupės mače Atėnų „Panellinios“ komanda namuose 59:71 (18:23, 21:14, 10:14, 10:20) pralaimėjo Atėnų „Maroussi“ klubui.

„Panellinios“: Anthony Grundy 18, Jurica Golemacas 12, Ivanas Radenovičius 10.

„Maroussi“: Konstantinos Charalampidis 17, Jarodas Stevensonas 13, Bily Keysas 11 (7 atk. kam.).

I grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas)

1. Maroussi     2  0 +25
2. Dinamo       2  0 +15
3. Panellinios  0  2  -20
4. Chimki       0  2  -21

Antrą nesėkmę K grupėje patyrė Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje rungtyniauja du lietuviai. Ji namuose 62:74 (19:17, 15:12, 15:28, 13:17) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkams.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo pirmaudami 4 taškais (34:30), tačiau pirmąsias 4 minutes pralaimėję 0:16 smuko į duobę ir įgijo 12 taškų deficitą – 34:46.

Lemiamame ketvirtyje po Khalido El-Amino tritaškio „Azovmaš“ prie varžovų priartėjo iki 3 taškų (56:69), tačiau persverti rezultato nesugebėjo.

Pralaimėtojams Simonas Serapinas per 26 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas, sykį pats pažeidė taisykles bei 3 kartus suklydo.

Rolandas Jarutis per 19 minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 17 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Simonas Serapinas 12, Serhijus Liščiukas 8.

„Crvena Zvezda“: Marko Marinovičius 16 (7 rez. perd.), Marko Keseljus 13, Nemanja Bjelica 10.

Vėliausiai pasibaigusiose K grupės rungtynėse Valensijos „Pamesa“ savo žiūrovų akivaizdoje 65:60 (12:15, 13:16, 20:13, 20:16) palaužė Vršaco „Hemofarm“ ir iškovojo antrąją pergalę.

„Pamesa“: Vule Avdalovičius 19, Shammondas Williamsas 16, Rafa Martinezas 11, Kosta Perovičius 9...Matthew Nielsenas 3.

„Hemofarm“: Milanas Mačvanas 15, Martonas Baderis 14, Miljanas Pavkovičius 8 (6 kld.).

K grupės lentelė:

1. Pamesa         2  0  +17
2. Hemofarm       1  1  +5
3. Crvena Zvezda  1  1   0
4. Azovmaš        0  2  -22

J grupėje buvęs Kauno „Žalgirio“ ekipos snaiperis Marko Popovičius prametė visus penkis mestus tritaškius, tačiau jo atstovaujama Kazanės „Uniks“ ekipa Europos taurės turnyre iškovojo lengvą pergalę. Ji antro etapo rungtynėse namuose 72:57 (25:14, 14:17, 11:14, 22:12) nugalėjo Ankaros „Turk Telekom“ komandą.

M. Popovičius per 24 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 6/8 baudų), perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 varžovų pražangas, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

„Uniks“: Krešimiras Lončaras 20, Vladimiras Veremejenka 14 (5 atk. kam.), Marko Popovičius 8.

„Turk Telekom“: Kennedy Winstonas 13, Erwinas Dudley 9 (7 kld.), Asimas Parsas 8.

Kitame J grupės susitikime Zadaro „Zadar“ namuose 76:84 (20:28, 19:23, 23:14, 14:19) nusileido Trevizo „Benetton“ komandai.

„Zadar“: Todoras Gečevskis 24 (5 per. kam.), Hrvoje Peričius 13, Damiras Rančičius 11.

„Benetton“: Gary Nealas 23, Sandro Nicevičius 17, Bobby Dixonas 12, Judsonas Wallace'as 11 (12 atk. kam.).