Susitikimo likimas paaiškėjo jau per pirmuosius du kėlinius, po kurių aikštės šeimininkai pirmavo daugiau nei solidžia 25 taškų persvara (72:47). Nė vienas „Lakers“ krepšininkas aikštėje nepraleido daugiau nei 28 minutes, o net 7 jų surinko dviženklį taškų skaičių.

Los Andželo klubos gretose viso pasižymėjo 11 žaidėjų, o vidurio puolėjas Andrew Bynumas antrą mačą iš eilės atliko solidų dvigubą dublį.

Šįkart tik 11 taškų pelniusį „Lakers“ lyderį Kobe Bryantą ketvirtadienį sirgaliai 11-ą kartą iš eilės išrinko į Vakarų konferencijos „Visų žvaigždžių“ rungtynių starto penketą. Lygiai prieš trejus metus gynėjas pasiekė savo įspūdingą rekordą, kai į Toronto „Raptors“ krepšį įmetė 81 tašką.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D. Songaila aikštėje praleido 11 minučių, per kurias svečiams pelnė 8 taškus (4/5 dvit.) ir daugiau niekuo nepasižymėjo.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 19 taškų (2/3 trit., 5/10 dvit., 3/3 baudų), JaVale'as McGee 18 (9 atk. kam.), Carobas Butleris 12 (6 rez. perd.), Javarisas Crittentonas 10 (6 atk. kam.).

„Lakers“: Andrew Bynumas 23 (8/12 dvit., 7/8 baudų; 14 atk. kam.), Pau Gasolis 18 (6 atk. kam.), Lamaras Odomas 16, Saša Vujačičius 13, Kobe Bryantas 11, Trevoras Ariza ir Vladimiras Radmanovičius po 10.

Kitame mače absoliuti lygos lyderė Bostono „Celtics“ (36-9) ekipa išvykoje 90:80 (24:19, 20:17, 21:18, 25:26) įveikė Orlando „Magic“ (33-9) klubą.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 27 (0/1 trit., 8/17 dvit., 11/14 baudų; 10 atk. kam.), Kevinas Garnettas ir Glenas Davisas po 16, Ray Allenas 12.

„Magic“: Hidayetas Turkoglu 22 (4/7 trit., 2/8 dvit., 6/8 baudų), Rashardas Lewisas 20 (10 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 17, Dwightas Howardas 11 (11 atk. kam.).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.