Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Simonas Serapinas per 31 minutę pelnė 21 tašką (2/7 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo ir prasižengė.

Rolandas Jarutis prie pergalės per 22 minutes pridėjo 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo.

„Azovmaš“: Simonas Serapinas 21 taškas, Serhijus Liščiukas 20, Richardas Guinnas 17, Khalidas El-Aminas 12, Rolandas Jarutis 11.

„Pulsar“: Romanas Gumeniukas 12, Dmytro Diatlovskis 9.

„Azovmaš“ ekipa su 13 pergalių ir 3 pralaimėjimais užima antrąją vietą, o „Pulsar“ komanda iškovojusi 4 pergales ir patyrusi 12 pralaimėjimų – septinta.

Ukrainos lygos autsaideriai BK „Poltava“ krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Gytis Sirutavičius, Saulius Kazevičius ir Aurimas Kieža, svečiuose 73:76 (14:15, 20:21, 21:14, 18:26) nusileido Južno „Chimik“ ekipai.

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavęs A. Kieža per 32 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvitaškių, 1/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus prasižengė ir suklydo.

G. Sirutavičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (0/1 dvitaškio, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

S. Kazevičius per 24 minutes įmetė 8 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė.

„Chimik“: Olumuyiwa Famutimi 29 (7/10 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 6/6 baudų), Andrijus Agafonovas 14, Wykeenas Kelly 10.

„Poltava“: Ricky Clemonsas 16, Aurimas Kieža 13, Jurica Zuza 10.

„Chimik“ ekipa iškovojusi 9 pergales ir patyrusi 7 pralaimėjimus užima ketvirtą vietą, o „Poltava“ krepšininkai su 3 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų – aštunti.