Šeimininkams Linas Lekavičius per 29 minutes įmetė 12 taškų (6/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Sumychimprom“: Corey Santee 16 (6 atk. kam.), Abdullahi Kuso 13, Linas Lekavičius 12.

„Kyiv“: Clay Tuckeris 16 (7 atk. kam.), Kananas Bajramovičius 13, Jovo Stanojevičius 10.

„Sumychimprom“ krepšininkai iškovoję 5 pergales ir patyrę 9 pralaimėjimus užima penktąją vietą, o „Kyiv“ ekipa su 13 pergalių ir 2 pralaimėjimais – pirma.

„Azovmaš“ Ukrainoje iškovojo dvyliktą pergalę

Pergalę Ukrainos krepšinio lygoje iškovojo Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje taip pat rungtyniauja Simonas Serapinas ir Rolandas Jarutis. Ji svečiuose 86:66 (21:23, 27:12, 18:13, 20:18) nugalėjo Nikolajevo MBK krepšininkus.

Nuglėtojams Simonas Serapinas per 29 minutes pelnė 12 taškų (1/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Kitas lietuvis Rolandas Jarutis per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/3 tritaškių, 5/6 baudų), perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį prasižengė.

MBK: Michalas Hlebowicki 15 (11 atk. kam.), Serhiy Gladyras 14, Olexandras Raevskiy ir Oleksiy Onufrievas – po 12.

„Azovmaš“: Hasanas Rizvičas 18, Dijonas Thompsonas 15 (6 atk. kam.), Serhiy Lishchukas 14 (9 atk. kam.), Simonas Serapinas ir Oleksandras Skutyelnikas – po 12.

„Azovmaš“ su 12 pergalių ir 3 pralaimėjimais Ukrainoje užima antrąją vietą, o MBK krepšininkai iškovoję 5 pergales ir patyrę 10 pralaimėjimų – šešti.