Mačernis per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškių, 1/1 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 kartus.

Vitas per 20 minučių įmetė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 ir suklydo 2 kartus.

Lekavičius aikštelėje nepasirodė.

Nugalėtojų gretose buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Kenanas Bajramovičius per 35 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 8/12 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, tačiau prasižengė 2 kartus.

„Sumykhimprom“: Brianas Greenas 14, Jevgenijus Podorvannyy 12, Vadimas Matiukevičius 10.

„BC Kyiv“: Kenanas Bajramovičius 22, Jovo Stanojevičius 20, Scoonie Pennas 12, Goranas Jeretinas 11.

Lietuvių rezultatyvumo „Poltava“ komandos pergalei neužteko

Ukrainos krepšinio lygoje Ramūno Cvirkos vadovaujama „Poltava“ ekipa, kurios gretose taip pat rungtyniauja Saulius Kazevičius, Aurimas Kieža ir Gytis Sirutavičius, svečiuose 75:84 (16:26, 24:22, 18:22, 17:14) nusileido „MBC Mykolaiv“ krepšininkams ir patyrė dešimtąją nesėkmę iš trylikos galimų.

Kazevičius pralaimėtojams per 29 su puse minutės pelnė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 2 ir prasižengė 5 kartus.

Kieža per 33 su puse minutės įmetė 11 taškų (5/10 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, tačiau sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Sirutavičius rungtyniavo 21 minutę, per kurią pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo ir prasižengė 5 kartus.

„MBC Mykolaiv“: J.J. Montgomery 19 ir Serhiy Gladyras – po 19, Olexandras Raevskiy 18, Ivanas Gylevyčius 17.

„Poltava“: Jurica Zuza 22, Saulius Kazevičius 14, Aurimas Kieža 11.