Sėkmingiau už R. Šiškauską rungtyniavo tik 16 taškų įmetęs slovėnas Erazemas Lorbekas, o amerikietis Trajanas Langdonas pridėjo 11 taškų.

Kijeviečių klubui gruzinas Manučaras Markoišvilis surinko 17 taškų, o buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" puolėjas bosnis Kenanas Bajramovičius pelnė 16 taškų ir po krepšiais sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

Finale pirmadienį CSKA kovos su Maskvos srities "Chimki", kuri kitame pusfinalyje iššvaistė 19 taškų persvarą, bet pergalės iš rankų nebepaleido, ir 67:61 (17:9, 27:16, 11:23, 12:13) nugalėjo Maskvos "Dinamo".

Nervingos ir su daugybe pražangų vykusios rungtynės užtruko 2 valandas ir 5 minutes.

Vaikiškai klysdami ir prastai atakuodami "Dinamo" krepšininkai pirmoje rungtynių dalyje įgijo net 19 taškų deficitą (25:44). Tačiau po ilgosios pertraukos pradėjo varžovus stabdyti pražangomis ir "Chimki" puolimas sutriko. "Dinamo" laimėjo ketvirtį 23:11 ir priartėjo iki 48:55.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi "Dinamo" renesansas ir jie sumažino atsilikimą iki 54:57. Maskvos klubas kelis kartus galėjo rezultatą išlyginti, bet tolimi metimai skriejo pro šalį. Tuo pasinaudoję "Chimki" krepšininkai spurtavo ir vėl turėjo dviženklę persvarą – 66:55. "Dinamo" nebesugebėjo atsitiesti.

Pralaimėtojų gretose Darjušas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau mačo nebaigė dėl 5 pražangų.

Jo komandos draugas Robertas Javtokas per 16 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Antonas Ponkrašovas surinko 16, Mike‘as Wilkinsonas ir Jorge Garbajosa - po 10 taškų.

"Dinamo" komandai Boštjanas Nachbaras įmetė 16, Travisas Hansenas - 15, Hollisas Price‘as - 9 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.