Lorenui Woodsui po pirmųjų pralaimėtų rungtynių leista išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas, kur amerikietis sutiks Kalėdų atostogas ir slaugys sergančią žmoną.

Kauniečiai jau mačo pradžioje pribloškė varžovus taiklių ataka banga, per pirmąsias 10 minučių surandami 30 taškų, tiesa, gynyba taip pat braškėjo – praleisti 27 taškai.

Antrajame kėlinyje po 5 iš eilės Manto Kalniečio taškų „Žalgirio“ persvara šoktelėjo iki – 45:31. Prieš ilgąją pertrauką Artūras Milaknis pataikė tritaškį ir kauniečiai įpusėjus mačui pirmavo 13 taškų skirtumu (55:42).

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ greitai įgijo 19 taškų pranašumą (64:45).

Paskutiniame kėlinyje kauniečiai atliko tik formalumus, nuolat didino atotrūkį ir rungtynes baigė įgiję triuškinančią 28 taškų persvarą - 95:67.

Latvijos komandoje Daris Betranas už dvi nesportines pražangas buvo išvytas iš aikštės.

Tiesa, mūsiškai patyrė nuostolių - veidą susimušė A. Milaknis.

ASK lietuvis A. Mažutis įmetė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 5 atk. kam., 2 rez. perdav. per 20 min. 23 sek.), tiek pat surinko rygiečių ekipoje debiutavęs buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" įžaidėjas Robertas Štelmaheris.

"Žalgiris" P. Jankūnas 21 (6/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 5 atk. kam., 3 per. kam.), M. Kalnietis 16, Ž. Janavičius 11, T. Klimavičius 10, J. Mačiulis ir A. Milaknis po 9, D. Šalenga 7, E. Žukauskas ir Š. Vasiliauskas po 6 taškus.

ASK: K. Kambala 13, B. Šundovas 12, A. Mažutis, R. Štelmaheris ir S. Valteris po 8, U. Helmanis 7, E. Kalve 5, A. Vitolas 4 taškai.

Dabar turnyre Maskvoje "Žalgiris" pirmadienį tęs kovą dėl 5-osios vietos ir susitiks su Rimo Girskio vadovaujamu Mariupolio "Azovmaš" klubu, kuriame žaidžia Simonas Serapinas ir Rolandas Jarutis.