T. Delininkaitis pelnė 23 taškus
, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei dukart prasižengė.

Per 33 minutes jis pataikė 3 tritaškius iš 9, 4 dvitaškius iš 3 bei 6 baudų metimus iš 10.

P. Čiukino sąskaitoje - 10 taškų (dvitaškiai 5/12, baudos 0/1), 8 sugriebti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 2 pražangos (29 min. 02 sek.).

Penktąją vietą turnyre užima Lvovo "Politechnika-Galičina" (Gediminas Navickas, 11/6), Ivano Frankovsko "Goverla" (Aivaras Kiaušas, 4/13) komanda aštunta, o Dneprodzeržinsko "DniproAZOT" (Vaidas Pauliukėnas ir Justas Česnavičius, 4/14) ekipa - devinta.

Lydere su 13 pergalių ir 5 pralaimėjimais tebėra Čerkasų "Čerkaski mavpy" komanda.

Ukrainos krepšinio superlyga

Šeštadienį sužaistos ketverios aštuonių komandų Ukrainos krepšinio superlygos dešimtojo turo rungtynės.

Aštuntą pergalę iškovojo antrąją vietą užimanti Mariupolio "Azovmaš" komanda, kurią treniruoja Rimas Girskis ir kurioje žaidžia Simonas Serapinas. "Azovmaš" krepšininkai namuose 107:73 (34:21, 25:22, 24:11, 24:19) sutriuškino Rovno BK-93 "Pulsar" (3 pergalės ir 7 pralaimėjimai).

S. Serapinas pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei triskart prasižengė. Per 29 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 8 bei realizavo abu baudų metimus.

Trečiąją vietą čempionate išsaugojo BK "Doneck" (6/4) komanda su Žydrūnu Urbonu, svečiuose 67:63 (21:21, 15:13, 16:16, 15:13) privertusi pasiduoti Nikolajevo MBK (4/6).

Ž. Urbono sąskaitoje 6 taškai (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/6, baudos 2/4), 5 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, klaida bei pražanga (22 min.).

Į ketvirtąją vietą pakilo Rimanto Endrijaičio treniruojamas Sumų "Sumychimprom" (4/6) klubas, kurį papildė trečiasis lietuvis - Augustinas Vitas. Šeštadienį svečiuose Sumų komanda 77:70 nugalėjo Ramūno Cvirkos vadovaujamą superlygos autsaiderę BK "Poltava" (2/8) komanda su trimis lietuviais.

BK "Poltava" - Sumų "Sumychimprom" 70:77 (22:19, 21:15, 10:18, 17:25);

Aurimas Kieža      11 tšk. Osvaldas Mačernis 8 tšk.
Gytis Sirutavičius  9      Augustinas Vitas  5
Rolandas Jarutis    5      Linas Lekavičius  4

Čempionate pirmauja Kijevo "Kyiv" (9/1) krepšininkai, svečiuose 82:77 privertę pasiduoti Južno "Chimik" (5 vieta - 4/6) krepšininkus.

Čekijos lyga

Čekijos pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse pergalę iškovojo bei į šeštąją vietą vienuolikos komandų turnyre pakilo Pardubicės BK "Synthesia" klubas su trim lietuviais.

Pardubicės krepšininkai 96:78 (19:24, 22:18, 28:27, 27:9) nugalėjo Libereco "BK Kondori" (6 pergalės ir 9 pralaimėjimai) komandą.

Virginijus Sirvydis pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą sulydo, per daugiau nei 21 minutę (21:16) pataikęs 1 tritaškį iš 3, vienintelį dvitaškį bei 3 baudų metimus iš 4.

Tomas Gaidamavičius įmetė 6 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo. Per 21 minutę jis pataikė 2 tritaškius iš 3 bei prametė dvitaškį.

Mato Niparavičiaus sąskaitoje - 5 taškai (dvitaškiai 1/4, baudos 3/4), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 3 pražangos (16 min. 46 sek.).

Pirmenybių autsaideris "BC Kolin" (3/10) klubas su Andriumi Lepinaičiu išvykoje 68:83 (15:27, 15:18, 19:17, 19:21) turėjo pripažinti Novy Jičino "Geofin" (12/3)krepšininkų pranašumą.

A. Lepinaitis pelnė 8 taškus, atliko 5 rezultatayvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus suklydo bei dėl 5 pražangų paliko aikštelę. Per nepilnas 26 žaidimo minutes (25:47) pataikė 2 tritaškius iš 6 bei vienintelį dvitaškį.

Čekijos čempionate pirmauja penkioliktą pergalę iš eilės iškovojusi Nymburko ČEZ komanda.

Vengrijos čempionatas

Ketvirtą pergalę devintose Vengrijos čempionato rungtynėse iškovojo bei iš vienuoliktosios vietos į devintąją pakilo "Kaposvari KK" klubas, kuriam atstovauja Kęstutis Marčiulionis, namuose 95:58 (17:14, 29:16, 25:14, 24:14) sutriuškinęs devintą nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Budapešto "EnterNet-NTE Hegyvidek" krepšininkus.

K. Marčiulionis įmetė 21 tašką, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, 6 kartus suklydo bei surinko 4 pražangas. Per 31 minutę pataikė 4 tritaškius iš 6, abu dvitaškius bei realizavo visus 5 baudų metimus.

Į vienuoliktąją poziciją iš septinosios nukrito Solnoko "Olaj" (4/6) klubas, kur žaidžia Andrius Jurkūnas, svečiuose 64:74 (13:18, 23:13, 17:20, 11:23) nusileidę Nyredhazos "Marso Vagep NYKK" (2/6) krepšininkams.

A. Jurkūnas pelnė 5 taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/2, baudos 1/2), sugriebė 6 ir perėmė kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko dvi pražangos (39 min.).

Čempionate pirmauja Sekešfehėrvaro "Albacomp", Pakšo "Atomeromu" ir Dombovaro "Planet Leasing" komandos, laimėjusius po septynis mačus iš devynių.