„Cavaliers“ pranašumą rodė jau nuo pirmosios minutės – svečiai nė karto nebuvo besivejančiųjų vaidmenyje ir dar kartą pagerino sezono starto rekordą, kuris dabar yra 17 pergalių bei 3 nesėkmės.

„Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas, kaip ir vakarykštėse rungtynėse prieš Indianos „Pacers“ klubą, demonstravo savo gynybinius įgūdžius. Jo dengiamasis Geraldas Wallace‘as nepataikė nė vieno iš 6 metimų, o rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas vos 1 tašką.

„Aš stengiausi gintis taip pat, kaip ir vakar prieš Danny, tačiau tai toli gražu ne mano vieno nuopelnas, man padėjo komandos draugai“, – teigė L. Jamesas.

„Komandoms sunku mus pelnyti taškus", – sakė Ž. Ilgauskas. – Mes aktyviai ginamės, perimame daug kamuolių, atsikovojame juos po savuoju krepšiu, tai padeda mums laimėti rungtynes“.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 25, Danielis Gibsonas 22, Delonte Westas 8, Andersonas Varejao 8 taškai.

„Bobcats“: D. J. Augustinas 17, Raymondas Feltonas 15, Jasonas Richardsonas 9, Emeka Okaforas 9 (8 atk. kam.) taškai.

„Wizards“ ir toliau pralaimi

Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila ir toliau išlieka NBA Rytų konferencijos autsaidere. „Wizards“ svečiuose 110:117 (25:24, 27:33, 22:31, 36:29) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ ekipos pranašumą.

„Wizards“ šis sezonas yra prasčiausias nuo 1966 metų, kai ši komanda dar vadinosi Baltimorės „Bullets“. Tuomet Vašingtono ekipos sąskaitoje taip pat buvo 3 pergalės ir 15 nesėkmių.

D. Songaila pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 10 taškų (5/6 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, po 1 kartą prasižengė ir suklydo.

„Bulls“: Luolas Dengas 26, Larry Hughesas 24, Benas Gordonas 21 (7 rez. perd.), Andresas Nočioni 19, Derrickas Rose‘as 15 (8 rez. perd.), Drew Goodenas 12 (10 atk. kam.) taškų.

„Wizards“: Caronas Butleris 27 (8 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 23 (12 atk. kam.), Andray Blatche 14, Darius Songaila 10 taškų.

„Nuggets“ Sakramente sutriuškino „Kings“ ekipą

Linas Kleiza ir Denverio „Nuggets“ ekipa grįžta į pergalių kelią. „Nuggets“ išvykoje 118:85 (37:18, 23:21, 29:23, 29:23) sutriuškino Sakramento „Kings“ ekipą.

L. Kleiza per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė bei 2 kartus suklydo.

„Nuggets“ rungtynes pradėjo labai užtikrintai, jau 7 rungtynių minutę rezultatas buvo 24:8, o po pirmojo kėlinio ekipas skyrė jau 19 taškų. Per likusį rungtynių laiką rezultatas ir toliau augo svečių naudai.

„Kings“ ekipa tai blogiausias sezonas nuo 1993 metų. Komanda pralaimėjo jau 8 kartą namuose iš eilės. „Kings“ tokią prastą formą demonstravo vos 2 kartus komandos istorijoje.

„Kings“: Johnas Salmonsas 22, Beno Udrihas 14, Francisco Garcia 11, Spenceris Hawesas 10 (12 atk. kam.) taškų.

„Nuggets“: Chauncey Billupsas 24, Renaldo Balkmanas 17, Carmelo Anthony 16 (7 atk. kam.), Nene 16 (7 atk. kam., 5 per. kam.), J. R. Smithas 16, L. Kleiza 8 taškai.

„Mavericks“ nugalėjo „Hawks“ klubą

Ketvirtą pergalę iš eilės namuose iškovojo Dalaso „Mavericks“ ekipa, 100:98 (21:23; 20:20; 33:16; 26:39) palaužusi Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 24 (11 atk. kam.), Jose Juanas Barea 22, Jasonas Terry 19, Brandonas Bassas 14 taškų.

„Hawks“: Joe Johnsonas 32, Mike‘as Bibby 21, Joshas Smithas 13 (9 atk. kam), Zaza Pachulia 13 (12 atk. kam.), Marvinas Williamsas 11 taškų.