S. Serapinas nugalėtojams pelnė 3 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei dukart prasižengė. Per 30 minučių jis pataikė 1 tritaškį iš 4.

Antras pagal rezultatyvumą svečių gretose buvęs Ž. Urbonas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei triskart prasižengė. Per 33 minutes lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 4 dvitaškius iš 11 ir realizavo 7 baudos metimus iš 8.

Čempionate pirmauja Kijevo "Kyiv" (8/1) krepšininkai, savo aikštėje 101:65 sutriuškinę Nikolajevo MBK (5 vieta - 4/5) ekipą.

Įspūdingą pergalę iškovojo septintojoje pozicijoje esantis Rimanto Endrijaičio treniruojamas Sumų "Sumychimprom" (3/6) klubas su dviem lietuviais namuose 120:76 (31:22, 23:12, 33:18, 33:24) sutriuškinęs ketvirtoje vietoje esančius Južno "Chimik" (4/5) krepšininkus.

16 taškų nugalėtojams pelnė 7 kamuolius po krepšiais atkovojo ir 1 perėmė bei rezultatyvų perdavimą atliko ir varžovų metimą blokavo Linas Lekavičius. Jis per 30 žaidimo minučių pataikė 7 dvitaškius iš 10, 2 baudų metimus iš 4, prametė abu tritaškius bei prasižengė 2 kartus.

Osvaldas Mačernis šeimininkams pelnė 11 taškų, sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė. Per 27 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 4 dvitaškius iš 7.

Antrąją pergalę šeštadienį iškovojo ir Ramūno Cvirkos treniruojama superlygos autsaiderė "BK Poltava" komanda su trimis lietuviais, savo aikštėje 98:94 (20:25, 15:20, 30:19, 33:30) įveikusi šeštojoje pozicijoje esantį Rovno BK-93 "Pulsar" (3/6) penketuką.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Rolandas Jarutis - 28 taškai, 2 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 2 pražangos. Per 37 žaidimo minutes jis suspėjo pataikyti 6 tritaškius iš 9, 2 dvitaškius iš 4 bei visus 6 baudų metimus.

Aurimo Kiežos sąskaitoje - 10 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 3/6, baudos 4/6) taškų, 11 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos bei 5 pražangos (37 min.).

Gytis Sirutavičius į svečių krepšį įmetė 9 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei po 1 kartą suklydo ir prasižengė. Per 31 žaidimo minutę lietuvis pataikė vienintelį mestą tritaškį, 2 dvitaškius iš 8 ir abu baudų metimus.

Ukrainos krepšinio superlygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai):