Likus žaisti 37 sekundes CSKA snaiperis Trajanas Langdonas prametė iš toli, tačiau kovoje dėl kamuolio Aleksandras Rasičius buvo nubaustas pražanga ir Erazemas Lorbekas gavo progą mesti baudas. Slovėnas pataikė tik antrą ir persvėrė rezultatą CSKA naudai – 63:62.

Pradėję paskutinę ataką, „Partizan“ iš pradžių kamuolį patikėjo Milenko Tepičiui, tačiau šio metimas buvo netikslus. Serbai kamuolį atsikovojo ir A. Rasičius švystelėjo tritaškį, nepataikė, pats atkovojo kamuolį ir vėl metė. Metimas vėl buvo netaiklus, tačiau „Partizan“ vėl sugriebė atšokusį kamuolį.

Paskutinėmis sekundėmis Žarko Rakočevičius prasiveržė po krepšiu ir metė, bet netaikliai, kamuolį dar sugriebė Urošas Tripkovičius ir greitai išmetė, bet vėl – netaikliai.

Negalėdami patikėti savo nelaimėmis serbai krito ant parketo, CSKA tuo metu šventė penktą pergalę iš tiek pat galimų.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Partizan“: Milenko Tepičius 14 taškų, Novica Veličkovičius 10.

CSKA: Erazemas Lorbekas ir Zoranas Planiničius po 11, Ramūnas Šiškauskas ir Nikos Zisis po 10.

Panašių problemų B grupės susitikime turėjo ir Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai, kurie išvykoje 67:60 (16:18, 20:6, 11:13, 20:23) palaužė Tomo Pačėso treniruojamą Sopoto „Asseco Prokom“ komandą.

Puikią gynybą antrajame kėlinyje pademonstravę svečiai, leisdami lenkams per 10 minučių pelnyti vos 6 taškus, buvo įgiję dviženklį pranašumą (36:24). 10 taškų atotrūkį „Panathinaikos“ turėjo ir prieš lemiamą ketvirtį.

Tačiau šeimininkai nepalūžo ir ėmė sparčiai mažinti savo atsilikimą, o 37-ąją minutę po taiklių Davido Logano baudų iš Atėnų klubo persvaros buvo likęs vos 1 taškas (55:54). Visgi tada svečiai laimėjo 2 minučių atkarpą spurtu 9:2 ir pabėgo į priekį nebepavejamai.

Itin nesėkmingai šios rungtynės susiklostė „Panathinaikos“ gynėjui Šarūnui Jasikevičiui. Lietuvis per 14 minučių taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/2 dvitaškių) bei suklydo 3 kartus. Š. Jasikevičiaus naudingumo koeficientas buvo neigiamas -8.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis ir Nikola Pekovičius po 15, Vassilis Spanoulis 12, Drew Nicholasas, Antonis Fotsis ir Mike‘as Batiste‘as po 7.

„Asseco Prokom“: Davidas Loganas 16, Patrickas Burke‘as 11, Ronnie Burrellas 8 (8 atk. kam.), Koko Archibongas 7.

Triuškinančią pergalę B grupėje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ komanda. Ji savo aikštelėje 86:63 (26:17, 19:9, 20:18, 21:19) sutriuškino Nansi SLUC krepšininkus.

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo žaidimo sąlygas ir per pirmus du kėlinius susikrovė solidų 19 taškų pranašumą (45:26). Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos. Sienos krepšininkai išlaikė turėtą persvarą ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Kšyštofas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 12 taškų (2/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus bei sykį suklydo.

Rimantas Kaukėnas per 25 aikštėje praleistas minutes surinko 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre‘as 16, Romainas Sato 13, Kšyštofas Lavrinovičius 12 (13 atk. kam.), Henry Domercantas 11, Shaunas Stonerookas, Rimantas Kaukėnas ir Benjaminas Eze po 9.

SLUC: Cyrilis Julianas 21, Michelis Morandais 10, Lamayne‘as Wilsonas 8, Johnas Coxas 8.

Kiti trečiadienio rezultatai:

A grupė

Zagrebo „Cibona“ - Avelino „Air“ 82:79 po pratęsimo (19:17, 14:14, 21:20, 16:19, 12:9)

„Cibona“: Davoras Kusas 23, Earlas Calloway 14, Jaredas Homanas 9.

„Air“: Chrisas Warrenas 20, Ericas Williamsas 12, Travisas Bestas 11.