"BK Synthesia" klubo lietuvių pasirodymas buvo skirtingas.

T. Gaidamavičius aikštelėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 2/4, baudos metimai 2/2), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 2 kartus.

M. Niparavičius rungtyniavo 15 minučių, per kurias surinko 2 taškus (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 1/3), atkovojo 2 kamuolius ir prasižengė vieną kartą.

V. Sirvydis nebuvo registruotas rungtynėms.

Kolino "BC Kolin" klubas su Andriumi Lepinaičiu svečiuose 97:80 įveikė Libereco "Kondori" komandą.

A. Lepinaitis nugalėtojas per 30 minučių pelnė 11 taškų (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 3/4, baudos metimai 5/5), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Pardubicės "BK Synthesia" su 4 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais Čekijos pirmenybėse žengia 9-oje vietoje, Kolino "BC Kolin" ekipa su 3 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais dalinasi 10-11 vietas.

G.Navicko indėlis į pergalę Ukrainos lygoje - 12 taškų

Triuškinančią pergalę naujai įkurtoje Ukrainos krepšinio lygoje iškovojo Lvovo "Politechnika-Galyčina" klubas su Gediminu Navicku. Šeštadienį "Politechnika-Galyčina" komanda savo aikštėje 90:66 nugalėjo Zaporožės "Ferro-ZNTU" ekipą.

G. Navickas per 21 minutę įmetė 12 taškų (2/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė Jaroslavas Zubrickis ir Antonas Agejevas, surinkę atitinkamai 14 ir 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.