Lenkijos krepšinio pirmenybėse pirmauja po 8 pergales iškovoję bei po 2 pralaimėjimus patyrę Zgoželeco "PGE Turow" ir Starogardo "Polpharma" klubai.

Septintą pergalę vienuoliktose rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą iš ketvirtosios keturiolikos komandų turnyre pakilo Slupsko "Energa Czarni" klubas su Mantu Česnauskiu, trečiadienį namuose 96:60 (13:8, 35:16, 22:13, 26:23) sutriuškinęs į dvyliktąją poziciją nukritusią Valbžicho "Victoria Gornik" (3 pergalės ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį bei kartą suklydo. Per 21 su puse žaidimo minutės M. Česnauskis pataikė 3 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

Vokietijos taurės turnyras

Vokietijos taurės turnyro aštuntfinalyje Liudvigsburgo EnBW klubas su Tomu Nagiu trečiadienį svečiuose 59:70 (18:19, 11:19, 15:13, 15:19) pralaimėjo į ketvirtfinalį iškopusiai šalies čempionato lyderei Berlyno "Alba" komandai.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 7 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per 13 žaidimo minučių T. Nagys prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 5 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Rumunijos pirmenybės

Penktą pergalę aštuntose Rumunijos pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą penkiolikos komandų turnyre pakilo Piteščio "Argeš" klubas su Mariumi Pociukoniu, trečiadienį namuose 63:58 (13:4, 14:17, 13:17, 23:20) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius Tirgu-Žiu "CS Energia Rovinari" (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 2 taškus, per 4 minutes prametęs tritaškį bei pataikęs 1 dvitaškį iš 3.

Į ketvirtąją vietą pirmenybėse pakilo čempionas Ploješčio "CSU Asesoft" (6/1) klubas su Arvydu Čepuliu, trečiadienį savo aikštelėje 99:76 (18:25, 26:9, 30:26, 25:26) sutriuškinęs tryliktojoje pozicijoje esančią Tirgovištės BC (1/3) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę - 4 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/3) taškai, 3 po krepšiu sugriebti kamuoliai bei 4 rezultatyvūs perdavimai (20 min.).

Rumunijos čempionate su šešiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais pirmauja Timišoaros BCM ELBA.

Čekijos lyga

Aštuntą pralaimėjimą dvyliktose Čekijos pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei iš septintosios vietos aštuntąją vienuolikos komandų turnyre nukrito Pardubicės BK "Synthesia" klubas su trim lietuviais.

Trečiadienį namuose Pardubicės krepšininkai po pratęsimo 88:97 (15:25, 25:19, 21:23, 19:13, 8:17) turėjo pripažinti į septintąją poziciją pakilusios Opavos "BK Breda & Weinstein" (5 pergalės ir 7 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Po 4 taškus įmetė Tomas Gaidamavičius bei Matas Niparavičius.

Pirmasis per 16 su puse minutės pataikė 1 tritaškį iš 2 bei 1 baudos metimą iš 2, po krepšiu sugriebė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei dėl 5 pražangų buvo priverstas palikti aikštelę.

Antrojo lietuvio sąskaitoje - pramestas tritaškis, pataikyti 2 dvitaškiai iš 3, 5 atkovoti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai (15 min. 07 sek.).

Virginijus Sirvydis trečiadienio mačui nebuvo registruotas.

Čekijos čempionate pirmauja dvylika pergalių iš eilės iškovojusi Nymburko ČEZ komanda, o trečiadienį nežaidęs Andriaus Lepinaičio atstovaujamas "BC Kolin" (2/9) klubas tapo pirmenybių autsaideriu.