Ž. Ilgauskas šias rungtynes pradėjo starto penketuke ir per 22 minutes pelnė 16 taškų (6/13 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, prasižengė 2 bei suklydo 1 kartą.

Prasidėjus ketvirtajam rungtynių kėliniui „Bulls“ dar turėjo 3 taškų persvarą. Visgi „Cavaliers“ komanda, vedama LeBrono Jameso, paskutinį kėlinį pradėjo spurtu 15:0 ir savo persvaros taip ir neiššvaistė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (13 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 16, Andersonas Varejao 13, Maurice‘as Williamsas 11 (7 rez. perd.), Danielis Gibsonas 8, Benas Wallace‘as 7.

„Bulls“: Benas Gordonas 29, Luolas Dengas 20 (7 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 17 (9 rez. perd.), Andresas Nocioni 15, Tyrusas Thomasas 7 (8 atk. kam.).

Vašingtono „Wizards“ su Dariumi Songaila ir toliau lieka be pergalių. Šiąnakt „Wizards“ išvykoje, rezultatu 81:106 (21:27; 18:31; 19:26; 23:22) turėjo pripažinti akivaizdų Orlando „Magic“ komandos pranašumą ir patyrė jau penktąją nesėkmę.

D. Songaila šiose rungtynėse, priešingai nei praėjusiame komandos mače, pasirodė aikštelėje. Tiesa lietuvis rungtyniavo vos 6 minutes per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių), perėmė 2 kamuolius, kartą prasižengė bei kartą suklydo.

„Wizards“: Nickas Youngas 20, DeShawnas Stevensonas 14, Caronas Butleris 10, Javale‘as McGee 9, Antawnas Jamisonas 7, Andray Blatche‘as 7.

„Magic“: Dwightas Howardas 31 (16 atk. kam.), Mickaelas Pietrusas 18, Keithas Bogansas 13, Hidayetas Turkoglu 11, Tony Battie 8, Anthony Johnsonas 8.