CSKA krepšininkai D grupės rungtynėse išvykoje 58:54 (11:10, 12:18, 16:10, 19:16) įveikė karališkąjį Madrido „Real“ klubą.

Trečiajame kėlinyje abi baudas sumetęs Quintonas Hosley buvo padidinęs „Real“ atotrūkį iki 5 taškų (30:25), tačiau tada svečiai laimėjo atkarpą spurtu 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (34:30).

CSKA varžovus į nokdauną pasiuntė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Svečiai paskutinįjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:2 ir susikrovė solidesnę 9 taškų persvarą (49:40).

Prasidėjus paskutiniąjai mačo minutei Alexas Mumbru buvo sumažinęs „Real“ deficitą iki 2 taškų (54:52), tačiau kitoje atakoje abi baudas realizavęs Trajanas Langdonas įtvirtino trečiąją CSKA pergalę.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 27 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

CSKA: Zoranas Planiničius 13 taškų, Ramūnas Šiškauskas 11, Vitkroas Khryapa 9, Terence‘as Morrisas 6 (0/8 tritaškių, 9 atk. kam., 4 blk.), Nikos Zisis 6.

„Real“: Alexas Mumbru 10, Felipe Reyesas 10, Raulis Lopezas 8, Louisas Bullockas 7, Quintonas Hosley 6.

Tris kėlinius vijęsi, Sienos „Montepaschi“ krepšininkai spurtavo ketvirtajame ir iškovojo trečią pergalę Eurolygos B grupėje. Italijos čempionai savo aikštėje 71:61 (18:16, 14:18, 13:17, 26:10) nugalėjo Barselonos „Regal Barcelona“.

Po 30 žaidimo minučių svečiai pirmavo 51:45, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje „Montepaschi“ be atsako pelnė 11 taškų ir perlaužė rungtynes savo naudai. Rezultatas tapo 56:51 ir nuo šio momento Barselonos krepšininkai buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

Nugalėtojams Kšyštofas Lavrinovičius per 30 minučių pelnė 12 taškų (2/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Rimantas Kaukėnas aikštėje praleido 28 minutes ir surinko 8 taškus (4/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Montepaschi“: Henry Domercantas 19, Kšyštofas Lavrinovičius 12, Romainas Sato 11, Terrellas McIntyre‘as 10.

„Barcelona“: Ersanas Ilyasova 14 (10 atk. kam.), Jaka Lakovičius 12, Franas Vazquezas 11.

Simas Jasaitis savo komandoje buvo rezultatyviausias, tačiau jo nesportinė pražanga rungtynių pabaigoje panaikino galimybę kovoti dėl pergalės.

C grupės mače Badalonos „DKV Joventut“ ekipa namuose 67:70 (13:19, 22:9, 11:14, 21:28) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandai ir patyrė antrąją nesėkmę.

„DKV Joventut“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos sugebėjo susikrauti 7 taškų pranašumą (35:28), kurį išlaikė ir trečiajame kėlinyje.

Paskutiniajame ketvirtyje kilo įtampa, o po S. Jasaičio baudos metimų ispanai turėjo 1 taško persvarą – 67:66. Tačiau tada Emiras Preldžičius pataikė dvitaškį, perėmė iš lietuvio kamuolį bei privertė jį užsidirbti nesportinę pražangą, kuri palaidojo visas viltis „DKV Joventut“ komandai kovoti dėl pergalės.

S. Jasaitis šeimininkų gretose per 23 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas, sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„DKV Joventut“: Simas Jasaitis 15, Demondas Malletas 13 (6 rez. perd.), Bracey Wrightas 10, Luka Bogdanovičius 7.

„Fenerbahce Ulker“: Emiras Preldžičius 17 (8 atk. kam.), Devinas Smithas 12, Mirsadas Turkčanas 11.

Kiti rezultatai:

A grupė

Zagrebo „Cibona“ - Pirėjo „Olympiakos“ 85:76 (14:18, 25:10, 28:27, 18:21)

„Cibona“: Earlas Calloway 17 (4 per. kam.), Rawle'as Marshallas 15 (4 rez. perd.), Nikola Prkačinas 13, Davoras Kusas 12, Vedranas Vukušičius 9.

„Olympiakos“: Lynnas Greeras ir Ioanis Bourousis (9 atk. kam.) po 14, Georgios Printezis 11, Theodoros Papaloukas 9 (5 rez. perd.).

C grupė

Tel Avivo „Maccabi“ - Le Mano „Sarthe Basket“ 82:80 (18:24, 12:7, 24:22, 19:20, 9:7) po pratęsimo

Buvęs Kauno „Žalgirio“ snaiperis Marcusas Brownas per 35 su puse minutės pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas, sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje būtent M. Browno tritaškis išplėšė „Maccabi“ pratęsimą.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Joao Paolo Batista Le Mano ekipai per 22 minutes įmetė 10 taškų (5/10 dvitaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 5 kartus.

„Maccabi“: D'oras Fischeris 20 (7 atk. kam.), Carlosas Arroyo 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcusas Brownas 9.

„Sarthe Basket“: Davidas Bluthenthalis 23 (6 atk. kam.), Brianas Chase'as 14 (5 rez. perd.), Antoine'as Diot'as 11, Alainas Koffi ir Joao Paulo Batista po 10.

Liublianos „Union Olimpija“ - Romos „Lottomatica“ 67:78 (16:19, 12:25, 23:21, 16:13)

„Union Olimpija“: Mirza Begičius 16, Marko Miličius 14, Vlado Ilievski 13 (6 kld.), Jonathanas Wallace‘as 7.

„Lottomatica“: Sani Bečirovičius 23 (6 rez. perd.), Brandonas Jenningsas 14, Primozas Brezečas 10, Rodrigo De La Fuente 10 (9 atk. kam.), Allanas Ray 9.