R. Šiškauskas šiame mače aikštėje praleido beveik 26 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei blokavo varžovo metimą.

Tai buvo antroji triuškinanti maskviečių pergalė D grupėje per du turus.

„Panionios“: Branko Cvetkovičius 14 taškų, Ioannis Kalampokis 11, Goranas Nikoličius 10.

CSKA: Erazemas Lorberkas 17 taškų, Nikos Zisis 14, Trajanas Langdonas 10.

Rusijos ekipos krepšininkai šiose rungtynėse pataikė net 52 proc. mestų tritaškių (9/17), o graikai tik 21 proc. (3/14).

Pirmają sezono pergalę B grupėje įsirašė Tomo Pačėso auklėtiniai. Danielis Ewingas pelnė 32 taškus ir atvedė Sopoto „Asseco Prokom“ į triuškinančią pergalę 91:62 (14:19, 18:12, 28:16, 31:15) prieš Nansi SLUC ekipą.

Sopoto krepšininkai atitrūko po ilgosios pertraukos. Įpusėjus trečiam kėliniui komandas skyrė vos 5 taškai (45:40), tačiau iki kėlinio pabaigos lenkai susikrovė dviženklę persvarą – 60:47.

Triuškinimas prasidėjo paskutiniame ketvirtyje, kai šeimininkai iš pradžių įgijo 21 taško persvarą (75:54), o besibaigiant mačui priartėjo ir prie 30 taškų ribos.

„Asseco Prokom“ komandai tai buvo pirmoji pergalė per du mačus, prancūzai pralaimėjo antrą kartą. Abi šios komandos bus „Žalgirio“ varžovėmis per artimiausius turus – su lenkais kauniečiai žais kitą savaitę, o prancūzais – po poros savaičių.

„Asseco Prokom“: Danielis Ewingas 32 (7/9 dvitaškių, 6/8 tritaškių), Davidas Loganas 18, Patrickas Burke 16, Filipas Dylewiczius 12.

SLUC: Cyrilis Julianas 17, Lamayne‘as Wilsonas 16, Steedas Tchicamboudas 14, Ricardo Greeras 10.

Antrą pergalę iš tiek pat galimų Eurolygos D grupėje iškovojo Stambulo „Efes Pilsen“ ekipa. Ji svečiuose 81:71 (20:17, 23:16, 22:16, 16:22) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

Mindaugas Katelynas pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 1 tašką (0/1 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Armani Jeans“: Davidas Hawkinsas 20 (3/8 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 5/5 baudų), Jobey Thomasas 14, Marco Mordente 13, Michaelas Hallas 10 (6 atk. kam.).

„Efes Pilsen“: Milošas Vujaničius 19 (6 kld.), Bootsy Thorntonas 17 (4 per. kam.), Charlesas Smithas 14 (5 atk. kam.), Michalis Kakiouzis 12, Keremas Gonlumas 10 (9 atk. kam.).

Staigmeną D grupėje pateikė Belgrado „Partizan“ komanda. Belgrado krepšininkai trečiadienį namie 81:77 (21:13, 23:25, 13:21, 24:18) palaužė Madrido „Real“ ekipą.

„Partizan“ pirmavo visą pirmą rungtynių pusę, tačiau trečiajame kėlinyje įkrito į duobę ir leido varžovams perimti iniciatyvą. „Partizan“ pralaimėjo atkarpą 2:17 ir jų 7 taškų pranašumas virto 8 taškų deficitu – 47:55.

Visgi serbai nenuleido rankų ir po dviejų iš eilės tritaškių ketvirtajame kėlinyje vėl susigrąžino pranašumą – 68:66. Likus žaisti pusantros minutės Urošas Tripkovičius paskutinę atakos sekundę pataikė iš vidutinio nuotolio ir „Partizan“ persvara šoktelėjo iki 74:69.

Ispanai dar buvo kelis kartus priartėję iki 3 taškų, bet taikliai baudas metę serbai šventė pergalę.

„Partizan“: Aleksandras Rašičius 18, Milenko Tepičius 16, Novica Veličkovičius 13, Stephane‘as Lasme 12, Cedomiras Vitkovačas 10.

„Real“: Sergio Llullas 19, Quintonas Hosley 14, Felipe Reyesas 11, Lazaros Papadopoulos 10.