Sienos komandai pergalę atnešė 3 taiklūs Sh. Stonerooko baudos metimai paskutinėmis sekundėmis.

Rimantas Kaukėnas per 36 minutes nugalėtojams pelnė 28 taškus (7/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius ir buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose. Kšyštofas Lavrinovičius per 26 žaidimo minutes įmetė tik 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai) bei sugriebė 3 atšokusius kamuolius.

Sienos komandai 15 taškų surinko Terrellas Mc'Intyre'as ir 14 tašų įmetė Sh. Stonerookas.

Pralaimėjusiems Jaucee Carollas pelnė 23 taškus, Giuseppe Poeta ir Valerio Amoroso pridėjo po 20 taškų.

Ketvirtadienį "Montepaschi" antrajame Eurolygos ture Kaune sussitiks su Lietuvos čempionais "Žalgirio" krepšininkais.

Kitame susitikime Riečio "Solsonica" ekipa namuose 61:59 įveikė Pezaro "Scavolini Spar" klubą, kuriam atstovauja Mindaugas Žukauskas.

Lietuvis per 17 minučių nepasižymėjo (0/1 tritaškiai), tačiau atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojams Folarinas Campbellas pelnė 14 taškų, Pervis Pasco - 11, Vangelis Sklavos - 10.

Pralaimėjusiems Michaelas Hicksas ir Ramelis Curry įmetė po 16 taškų.

Bielos "Angelico" ekipa namuose 85:94 nusileido Eurolygoje rungtyniaujančiai Romos "Lottomatica" komandai.

Pralaimėjusių gretose nesulaikomas buvo 31 tašką pelnęs Joe Smithas, Jonas Jerebko surinko 11 taškų, o buvęs žalgirietis Goranas Jurakas per 18 min. įmetė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai) ir atkovojo 6 kamuolius.

Romos klubui net 5 žaidėjai surinko dešimt ir daugiau taškų: Primožas Brežecas - 17, Rodrigo De La Fuente - 14, Luigi Datome ir Sani Bečirovičius po - 13, Andre Hutsonas 10.