Povilas Čukinas
per 26 žaidimo minutes
įmetė 14 taškų
(6/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius bei blokavo 3 varžovų metimus.

Dainius Adomaitis per 23 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 2 kamuolius.

"Lietuviškų" klubų pergalės Lenkijoje

Lenkijos čempionato rungtynėse Slupsko "Czarni" ekipa su Mantu Česnauskiu išvykoje 85:73 nugalėjo Ostrovo "Atlas" klubą.

M. Česnauskis per 31 minutę pelnė 16 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse čempionų titulą ginantis Sopoto "Asseco Prokom" klubas, kurį treniruoja Tomas Pačėsas išvykoje 81:80 po dramatiškos kovos palaužė Gdansko "Polpharma" krepšininkus.

"Asseco Prokom" komanda yra būsima Kauno "Žalgirio" varžovė Eurolygos B grupėje.

Lietuviai ukrainiečių "Poltava" ekipai pelnė 37 taškus

Dar vieną nesėkmę Ukrainos pirmenybėse patyrė Poltavos "BK Poltava" klubas su trimis lietuviais. Ramūno Cvirkos treniruojama naujai įkurta komanda savo aikštėje 60:77 nusileido šalies vicečempionei Kijevo "Kyiv" ekipai.

Pralaimėjusiems Gytis Sirutavičius per 20 minučių pelnė 16 taškų (1/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 8/8 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir buvo priverstaas palikti aikštelę dėl išnaudoto pražangų limito.

Rolandas Jarutis per 37 minutes taip pat surinko 16 taškų (3/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Aurimas Kieža per 23 minutes įmetė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 3/7 baudų), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" legionierius Kenanas Bajramovičius. Bosnio sąskaitoje - 18 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/7 baudų) ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 23 aikštelėje praleistas minutes.

Sumų "Sumychimprom" klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Rimantas Endrijaitis bei rungtyniauja du lietuviai, svečiuose 98:100 nusileido Rovno "Pulsar" ekipai.

Osvaldas Mačernis per 17 minučių įmetė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius ir spėjo prasižengti 5 kartus.

Linas Lekavičius per 10 minučių taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/2 baudų), tačiau atkovojo 1 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dusyk pažeidė taisykles.

Superlygos debiutantas Donecko "Donetsk" klubas, kuriam priklauso Martynas Andriukaitis, svečiuose netikėtai lengvai 95:80 nugalėjo Južno "Chimik" komandą.

M. Andriukaitis traumuotas ir dar negali padėti savo naujajam klubui.

Čekijoje lietuvių atstovaujama Pardubicės ekipa - be pergalių

Pardubicės "BK Synthesia" komandai, kuriai atstovauja Virginijus Sirvydis, Matas Niparavičius ir Tomas Gaidamavičius, Čekijos pirmenybėse nepavyksta iškovoti pergalės. Šeštadienį Pardubicės krepšininkai svečiuose 75:100 (21:23, 20:24, 12:25, 22:28) nusileido Novy Jičino "Geofin"ekipai, kuri po šeštojo turo tapo čempionato lydere.

T. Gaidamavičius per 17 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

M. Niparavičius per 19 minučių surinko 8 taškus (3/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

V. Sirvydis per 26 minutes įmetė 6 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų), po krepšiais sugriebė 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.