Prasidėjus lemiamam ketvirčiui ispanai turėjo vos 5 taškų persvarą (59:54), tačiau tada „DKV Joventut“ krepšininkai spurtavo 12:0 ir susikrovė solidžią 17 taškų persvarą (61:54).

Slovėnai nesugebėjo atsigauti ir pirmose rungtynėse patyrė nesėkmę.

S. Jasaitis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.

„DKV Joventut“: Popsas Mensah-Bonsu 14 taškų (9 atk. kam.), Demondas Malletas, Pau Ribas ir Bracey Wrightas – po 11.

„Olimpija“: Mirza Begičius 17 (7 atk. kam.), Vlado Ilievski 15, Marko Miličius 13.

Marcuso Browno debiutas Tel Avivo „Maccabi“ komandoje paženklintas nesėkme. „Maccabi“ išvykoje A grupės rungtynėse ketvirtadienį 79:81 (17:20, 19:16, 16:22, 27:23) nusileido Zagrebo „Cibona“ krepšininkams.

Įpusėjus trečiajame kėliniui svečiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (42:41), tačiau tada „Cibona“ laimėjo atkarpą spurtu 8:1 ir pabėgo į priekį (49:43).

35-ąją mačo minutę po taiklaus M. Browno dvitaškio komandas skyrė tik 3 taškai (66:63), tačiau tada dvitaškį pataikė Davoras Kusas, o po Rawle‘o Marshallo tritaškio „Cibona“ pranašumas šoktelėjo iki 8 taškų (71:63). Per likusį rungtynių laiką svečiai intrigos atkurti nebesugebėjo.

Nesėkmingai debiutas naujoje komandoje susiklostė ir M. Brownui. Amerikiečio naudingumo koeficientas buvo -1. Jis per 28 minutes pelnė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cibona“: Davoras Kusas 23, Rawle‘as Marshallas 20, Nikola Prkačinas 14, Marinas Rozičius ir Lukša Andričius po 8.

„Maccabi“: D‘oras Fischeris 26, Lioru Eliyahu 14, Carlosas Arroyo 10 (2/13 metimų), Yanivas Greenas 8.