Beveik visą susitikimą kova vyko taškas į tašką, aikštės šeimininkams buvo pavykę kiek atitrūkti po didžiosios pertraukos (46:38), bet kauniečiai iki trečiojo kėlinio pabaigos rezultatą išlygino.

Per paskutines dešimt minučių aikštėje užvirė tikras nervų karas, kuriame šaltesnį kraują išsaugojo vos 9 žaidėjus mačui registravusi „Žalgirio“ komanda.

Likus žaisti 58 sek. po Jono Mačiulio dėjimo ir Loreno Woodso dvitaškio žalgiriečiai įgijo 4 taškų persvarą (81:77), kurią apgynė paskutinėmis sekundėmis ir išplėšė pergalę.

Maskvos komandoje susitikimui nebuvo registruotas Ramūnas Šiškauskas.

Kitame pusfinalyje „Panathinaikos“ tik per pratęsimą 100:96 įveikė Tel Avivo „Maccabi“.

„Žalgiris“: Jonas Mačiulis (5 per. kam.) ir Paulius Jankūnas po 18 taškų, Marcusas Brownas 15, Lorenas Woodsas 14 (8 atk. kam.), Willie Deanas 8, Ratko Varda 6, Žygimantas Janavičius ir Dainius Šalenga po 2.

CSKA: Terence'as Morrisas 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Trajanas Langdonas ir Viktoras Chriapa po 12, Erazemas Lorbekas (7 atk. kam.) ir Zoranas Planiničius po 9, Viktoras Keiru ir Johnas Robertas Holdenas po 8, Nikos Zisis 4, Aleksejus Savrasenka ir Andrejus Voroncevičius po 2.

Trečiadienį „Žalgiris“ ir „Panathinaikos“ susikaus finale, o CSKA ir „Maccabi“ kovos dėl trečiosios vietos.