Pirmajį mačą 87:68 taip pat laimėjo britai.

Trečiadienio rungtynėse iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes rezultatas buvo lygus – 57:57. Tada Čekijos rinktinė pataikė du, o Britanijos ekipa vieną tritaškį ir rezultatas likus žaisti dvi minutes buvo 63:60 čekų naudai. Rungtynių pabaigoje taikliau baudas metę britai persverė rezultatą ir iškovojo ketvirtąją pergalę turnyre iš 5 galimų.

Didžioji Britanija: Luolas Dengas 21 taškas (7 atk. kam., 5 kld.), Nate'as Reinkingas 20, Popsas Mensahas-Bonsu 8.

Čekija: Jiri Welschas 28 (6/15 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 4/5 baudų, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jiri Hubalekas 7, Petras Benda 6.

Kitose D grupės rungtynėse Izraelio ekipa 88:74 (19:24, 21:21, 25:14, 23:15) nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos atstovus.

Pirmosios rungtynės rezultatu 77:71 baigėsi Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės pergale.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos Bosnijos rinktinė turėjo kelių taškų pranašumą, tačiau tada Izraelio rinktinė spurtavo 19:5 ir išsiveržė į priekį 7 taškais (71:61).

Likus minutei iki rungtynių pabaigos Kenanas Bajramovičius pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 8 taškų, tačiau sėkmingai atakas baigę žydai išplėšė pergalę, kuri išsaugojo viltis patekti į 2009 metų Europos čempionatą.

Izraelis: Yotamas Halperinas 22 (5 rez. perd.), Lioras Eliyahu 21 (10/18 dvitaškių, 17 atk. kam.), Meiras Tapiro 19 (7 atk. kam.), Yanivas Greenas 9 (12 atk. kam.).

Bosnija ir Hercegovina: Goranas Ikoničius 17, Kenanas Bajramovičius 13, Ivanas Opacakas 12 (7 atk. kam.).

Paskutinio turo rungtynėse šeštadienį britai susitiks su bosniais, o Izraelio rinktinė žais su Čekija.

D grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)

1. Didžioji Britanija     4 1
2. Čekija                 2 3
3. Izraelis               2 3
4. Bosnija ir Hercegovina 2 3

B grupėje Baltijos šalių dvikovą tarp Latvijos ir Estijos rezultatu 72:67 (20:10, 18:19, 17:15, 17:23) laimėjo latviai.

Latvijos atstovams tai buvo ketvirtoji pergalė B grupėje, tuo tarpu estams – ketvirtasis pralaimėjimas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje latviai turėjo 14 taškų pranašumą (58:44), tačiau vėliau estai spurtavo ir sugebėjo išlyginti rezultatą – 61:61. Likusias ketvirtojo kėlinio minutes sėkmingiau rungtyniavo Latvijos rinktinė, kuri ir iškovojo sudėtingą pergalę.

Latvija: Andris Biedrinis 16 (8 atk. kam.), Kasparas Berzinis 13 (7 atk. kam.), Janis Blūmas 10, Kristapas Valteris ir Kristapas Janičenokas po 9.

Estija: Kristijanas Kanguras 21 (14 atk. kam.), Gertas Kullamae ir Janaras Taltsas po 10.

Kitame B grupės susitikime Portugalijos krepšininkai 81:71 (22:10, 22:28, 14:16, 23:17) nugalėjo Makedonijos komandą ir išsaugojo viltis patekti į pagrindinį etapą, į kurį iškops po dvi geriausias grupės ekipas.

Portugalija: Jose Costa 19, Joao Santosas 14, Carlosas Andrade 13 (11 atk. kam.), Elvisas Evora ir Miguelis Miranda po 12.

Makedonija: Jeremiah Masey 20, Vlado Ilievski 16, Pero Antičius 15.

Šeštadienį žais Portugalija ir Latvija bei Makedonija ir Estija.