Pirmose rungtynėse italai 64:78 nusileido Serbijos ekipai, o antrose 64:68 pralaimėjo vengrams.

Likus žaisti 28 sekundes po Petteri Koponeno tritaškio suomiai sumažino skirtumą iki 6 taškų (78:84), tačiau tiksliai realizavę baudos metimus Italijos krepšininkai išplėšė sunkią pergalę.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Giuseppe Poeta. Daniele Cinciarini įmetė 15, Marco Mordente ir Massimo Bulleri (6 atk. kam.) pridėjo po 10 taškų.

Suomijos rinktinėje buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Hanno Mottola įmetė 20 taškų, P. Koponenas surinko 14, Tuukka Kotti – 11 (9 atk. kam.), Shawnas Huffas – 10.

A grupėje antrąją pergalę iškovojo Serbijos rinktinė, 94:60 (27:17, 17:15, 19:20, 31:8) sutriuškinusi Vengrijos nacionalinę komandą.

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių serbai perėmė iniciatyvą ir neleido vengrams net pagalvoti apie pergalę. Trečio kėlinio pabaigoje Vengrijos ekipa sumažino skirtumą iki 9 taškų – 63:54. Tačiau ketvirtajame kėlinyje Urošo Tripkovičiaus ir Milošo Teodosičiaus pastangomis serbai spurtavo 13:0 ir atsiplėšė iki saugaus atstumo bei šventė įtikinamą pergalę – 94:60.

Serbijos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Zoranas Ercegas, pelnęs 15 taškų, U. Tripkovičius įmetė 13, Milenko Tepičius pridėjo 11.

Pralaimėjusiems 16 taškų pelnė ir 12 kamuolių atkovojo Martonas Baderis.

Kitas A grupės turas vyks rugpjūčio 30 dieną.