Antrąją pergalę iškovojo ir B grupės nugalėtoja tapo Vokietijos rinktinė. Ji nesunkiai 89:71 (23:26, 24:7, 21:24, 21:14) nugalėjo Naująją Zelandiją ir ketvirtfinalyje susitiks su Brazilijos komanda. Naujosios Zelandijos krepšininkai užėmė antrąją vietą grupėje ir taip pat pateko į kitą etapą, kur kovos su varžybų šeimininke Graikija.

Antrojo kėlinio pradžioje Naujosios Zelandijos rinktinei buvo pavykę įgyti 5 taškų pranašumą (28:23), tačiau tada vokiečiai laimėjo likusią kėlinio dalį 24:5 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė solidžią 14 taškų pranašumą (47:33).

28-ąją mačo minutę Kirkas Penney taikliu tritaškiu buvo sumažinęs Vokietijos rinktinės atotrūkį iki vienaženklio skaičiaus (66:57), bet vokiečiai laimėjo 5 minučių atkarpą spurtu 15:0 ir atitrūko nebepavejamai.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 35 taškai (11/16 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudų), Chrisas Kamanas 20, Pascalis Rolleris 10, Stephenas Hamannas ir Robertas Garrettas po 7.

Naujoji Zelandija: Kirkas Penney 29 (4/10 dvit., 5/11 trit., 6/6 baudų), Pero Cameronas 14, Craigas Bradshaw 8 (8 atk. kam.).

Antrą pergalę iškovojo ir Graikijos ekipa, trečiadienį 89:69 (18:17, 22:13, 26:20, 23:19) sutriuškinusi Brazilijos rinktinę. Graikai A grupėje užėmė pirmą vietą, brazilai liko antri.

Graikija: Antonis Fotsis 18 (5/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baudų; 10 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 14, Nikos Zisis ir Ioannis Bouroussis po 10.

Brazilija: Tiago Splitteris 20 (7/12 dvit., 6/11 baudų; 7 atk. kam.), Alexas Garcia 15, Marcelo Huertasas ir Marcelo Machado po 14.

Ketvirtadienį turnyro komandos ilsisi, o penktadienį bus žaidžiamos visos ketvirtfinalių rungtynės: