Šiame susitikime intriga išsilaikė tik per pirmąjį jo kėlinį. Antrąjį ketvirtį kroatai pradėjo spurtu 11:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (30:18), kuris prieš ilgąją pertrauką jau buvo triuškinantis (45:25).

Visgi pasiduoti Kamerūno krepšininkai neketino. Po pertraukos suaktyvinę puolimą ir gynybą kamerūniečiai buvo priartėję iki 9 taškų (60:69), bet tada daugiausiai Marko Popovičiaus ir Marko Tomaso pastangomis Kroatijos rinktinė spurtavo 9:3 ir pabėgo į priekį nebepavejamai (78:63).

Puikiai šiose rungtynėse žaidė pernai Kauno „Žalgiriui“ atstovavęs M. Popovičius. Gynėjas per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 7/9 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Kroatija: Marko Tomasas 22 taškai, Marko Popovičius 17, Marko Baničius, Nikola Prkačinas ir Zoranas Planiničius po 12.

Kamerūnas: Hardingas Nano 24, Parfaitas Bitee 14 (6 rez. perd.), Cyrille'is Makanda 11 Franckas NDongo (9 atk. kam.) ir Rubenas Boumtje (10 atk. kam.) po 8.

Kitas rungtynes kroatai trečiadienį žais su Puerto Riko rinktine. Tuo tarpu Kamerūno komanda su Puerto Riku susigrums jau antradienį.

Įspūdinga pergale A grupėje startavo ir varžybų šeimininkai graikai. Graikijos rinktinė net 57 taškų skirtumu 119:62 (32:17, 22:10, 32:14, 33:21) sumindė Libano krepšininkus.

Graikai nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį ir per pirmąsias 10 minučių susikrovė dviženklį pranašumą (32:17).

Per likusius tris kėlinius turnyro šeimininkai tik didino savo atotrūkį ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Graikijos krepšininkai šiame mače dominavo kone visose statistikos kategorijose. Panagiočio Yannakio auklėtiniai atkovojo 36 kamuolius, tuo tarpu libaniečiai - vos 16. Graikai dvitaškius metė net 77,8 proc. taiklumu.

Graikija: Kostas Tsartsaris 15, Antonis Fotsis 14, Ioannis Bouroussis 13, Dimitris Diamantidis 12 (6 rez. perd.), Georgios Printezis ir Theodoros Papaloukas (7 rez. perd.) po 10, Vassilis Spanoulis (8 rez. perd.), Nikos Zisis ir Sofoklis Schortsianitis po 9.

Libanas: Fadi El Khatibas 14, Brianas Beshara-Feghali 12, Rony Fahedas 9, Roy Samaha 8.

Antradienį Libano krepšininkai susigrums su Brazilijos rinktine. Graikai su brazilais susitiks trečiadienį.

Iš 4 grupių, kuriose varžosi po tris komandas, į kitą etapą iškops po dvi geriausias ekipas. Jos susigrums dėl trijų kelialapių į Pekino olimpiadą.