Rungtynių pradžia geriau susiklostė šeimininkams, tačiau lietuviai nesutriko ir antrojo ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki penkių taškų (54:59).

Trečiajame kėlinuke žaidimas vyko apylygiai, o ketvirtoje kėlinio pradžioje, kinai, palaikomi trijų tūkstančių žiūrovų, pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir nutolo.

Rezultatyviausiai Lietuvos komandoje žaidė vidurio puolėjas Michailas Anisimovas, pelnęs 20 taškų. Vaidotas Pridotkas įmetė 18, Saulius ir Mindaugas Kuzminskai - po 12, Gediminas Maceina - 9, Steponas Babrauskas - 8, Gintaras Leonavičius - 7, Artūras Milaknis ir Gediminas Navickas - po 3, Laimonas Lukoševičius ir Rolandas Jarutis taškų nepelnė.

J. Kazlausko vadovaujamoje kinų komandoje išsiskyrė Milvokio "Bucks" krepšininkas Yi Jianlianas, pelnęs 26 taškus, Wang Zhi Zhi įmetė 16 taškų.

Kinijos rinktinė tritaškius metimus metė net 74 procentų taiklumu (14/19).

Lietuvos komandoje geriausiu rungtynių žaidėju pripažintas buvo ir geriausiam žaidėjui skirtą prizą gavo vidurio puolėjas M. Anisimovas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.