Taip baigėsi eilinis nesėkmingas „Spurs“ mėginimas apginti čempionų titulą. Per paskutinius 9 metus jie 4 kartus tapo NBA čempionais, tačiau nė karto to nepadarė dvejus metus iš eilės.

Los Andželo krepšininkai dar pirmoje rungtynių dalyje atsiliko 17 taškų skirtumu (16:33), tačiau vedini naudingiausio reguliariojo sezono krepšininko išsiveržė į priekį trečiajame kėlinyje – 64:63.

Nuo to laiko „Lakers“ nė karto nebeatsiliko. K. Bryantas kartą po kito siuntė kamuolį į krepšį – pataikė 6 metimus iš 11 ir visas 4 baudas – taip įtvirtindamas savo komandos pergalę. Mačo pabaigoje sausakimša Los Andželo „Staples“ arena viso 39 taškus pelniusiam K. Bryantui skandavo „MVP“ (naudingiausiasis - red. past.).

Į NBA superfinalą „Lakers“ sugrįžta po trejų metų pertraukos. 2004 metais jie 1-4 nusileido „Detroit Pistons“ ir tada subyrėjo K. Bryanto ir Shaquille‘o O‘Nealo duetas. Šį sezoną K. Bryantas turi galimybę laimėti pirmą titulą be Shaqo.

Iki pirmųjų superfinalo rungtynių „Lakers“ turės savaitę poilsio – pirmasis mačas numatytas kitą ketvirtadienį. Varžovai Rytų konferencijoje dar aiškinasi savo santykius – „Boston Celtics“ ten 3-2 pirmauja prieš „Pistons“.

Šį sezoną prieš visas atkrintamųjų varžybų serijas „Lakers“ turėdavo daugiau poilsio – iš pradžių jie 4-0 nušlavė „Denver Nuggets“, o po to 4-2 nugalėjo „Utah Jazz“.

„Spurs“: Tony Parkeris 23 taškai (1/2 trit., 10/20 dvit.), Timas Duncanas 19 (15 atk. kam., 10 rez. perd.), Michaelas Finley 13, Kurtas Thomasas (7 atk. kam.) ir Brentas Barry po 11.

„Lakers“: Kobe Bryantas 39 (2/6 trit., 14/24 dvit., 5/5 baudų), Lamaras Odomas 13 (8 atk. kam.), Pau Gasolis 12 (19 atk. kam., 4 blk.), Saša Vujačičius 9.