Trečiajame kėlinyje po taiklios Tony Parkerio baudos „Spurs“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 16 taškų (59:43). Tačiau tada Los Andželo ekipą paskui save traukti ėmė Kobe Bryantas ir Pau Gasolis. Būtent daugiausiai jų pastangomis prieš lemiamą ketvirtį iš svečių atotrūkio teliko 7 taškai (72:65).

Beveik įpusėjus ketvirtajam kėliniui San Antonijaus klubas vis dar buvo priekyje (81:75), bet tada šeimininkai laimėjo 6 minučių atkarpą spurtu 10:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai (85:81).

Visgi NBA čempionai nepalūžo ir likus žaisti 41-ą sekundę Timas Duncanas taikliu metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (85:85). Tačiau kitoje atakoje K. Bryantas atsakė dvitaškiu.

Likus žaisti 9 sekundes Emanuelis Ginobili turėjo progą persverti rezultatą, bet jo mestas tritaškis skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojęs ir abi baudas realizavęs Saša Vujačičius įtvirtino „Lakers“ pergalę.

Antrąsias rungtynes komandos Los Andžele žais penktadienį.

„Spurs“: Timas Duncanas 30 taškų (12/25 dvit., 6/10 baudų; 18 atk. kam., 4 blk.), Tony Parkeris 18 (10 atk. akm., 6 rez. perd.), Bruce'as Bowenas 12, Emanuelis Ginobili 10 (3/13 metimų), Ime Udoka 7.

„Lakers“: Kobe Bryantas 27 (1/3 trit., 10/18 dvit., 4/4 baudų; 9 rez. perd.), Pau Gasolis 19 (7 atk. kam.), Vladimiras Radmanovičius ir Saša Vujačičius po 10, Jordanas Farmaras ir Lamaras Odomas (8 atk. kam.) po 8.