Nugalėtojus į pergalę vedė argentinietis Emanuelis Ginobili, pelnęs 26 taškus ir per paskutinę minutę pataikęs visus 4 baudų metimus.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje, po Michaelo Finley ir Roberto Horry tritaškių bei E. Ginobili baudų metimų, svečiai susikrovė solidžią persvarą (71:54). Tačiau ketvirtajame kėlinyje „Hornets“ gynėjas Jannero Pargo pelnė 10 taškų iš eilės, o jo klubas likus žaisti pusantros minutės sumažino atsilikimą iki 80:83.

Tuomet iniciatyvos ėmėsi „Spurs“ įžaidėjas Tony Parkeris, pataikęs svarbų dvitaškį, ir aikštės šeimininkai nebeatsigavo.

„Džiaugiuosi, kad tai pagaliau baigėsi, - po susitikimo kalbėjo 4 titulus per paskutinius 9 sezonus iškovojusios San Antonijaus komandos vyr. treneris Greggas Popovichius. - „Hornets“ yra labai stipri komanda kiekvienu aspektu, kokį tik galite įsivaizduoti, ir šis sezonas jiems buvo fantastiškas. Nėra jokių abejonių, kad jų metas netruks ateiti“.

Vakarų konferencijos finalo serijoje iki 4 pergalių „Spurs“ varžove bus „Los Angeles Lakers“ komanda, o pirmasis klubų susitikimas trečiadienį įvyks Los Andžele. Rytų konferencijos finale kovos „Boston Celtics“ ir „Detroit Pistons“ ekipos.

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 26 taškai (4/11 trit., 2/8 dvit., 10/11 baudų), Tony Parkeris 17, Timas Duncanas 16 (5/17 metimų; 14 atk. kam.), Ime Udoka 8.

„Hornets“: Davidas Westas 20 (0/1 trit., 8/18 dvit., 4/4 baudų; 9 atk. kam.), Chrisas Paulas (14 rez. perd., 8 atk. kam., 5 per. kam.) ir Jannero Pargo po 18, Tysonas Chandleris 13 (15 atk. kam.), Peja Stojakovičius 7.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.