Nugalėtojų gretose pasižymėjo Kobe Bryantas. Jis pelnė 38 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius. Pau Gasolis surinko 18 taškų atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, Lamaras Odomas įmetė 16 taškų ir po krepšiais sugriebė 9 kamuolius, Saša Vujačičius pridėjo 15 taškų.

"Jazz" ekipai Mehmetas Okuras pelnė 21 tašką ir atkovojo 19 kamuolių, Carlosas Boozeris surinko 15 taškų, atkovojo 14 kamuolių, bet 7 kartus suklydo, Derono Williamso sąskaitoje - 14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai, Andrejus Kirilenka, Ronnie Breweris ir Kyle'as Korveris įmetė po 11 taškų.

Didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio komandos praleido prie baudų metimo linijos. Iš viso teisėjai per rungtynes skyrė 60 asmeninių pražangų, 24 ir jų - per paskutines 12 min. Ketvirtajame kėlinyje "Lakers" pataikė 14 iš 19, o "Jazz" - 10 iš 12 baudų metimų. "Jazz" laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 58-41, bet dvitaškius ir tritaškius metė tik 37,9 proc. taiklumu (36/95).

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl Los Andžele.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio lemiamose, septintosiose, rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas "Boston Celtics" klubas namuose 99:65 (27:16, 17:10, 35:17, 20:22) sutriuškino "Atlanta Hawks" ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių rezultatu 4-3.

Konferencijos pusfinalyje "Celtics" žais su "Cleveland Cavaliers" komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas. Pirmasis serijos mačas vyks antradienį Bostone.