Įpusėjus susitikimui aikštės šeimininkai pirmavo net 71:25, o po trijų kėlinių rezultatas buvo 94:38.

Nugalėtojams Martynas Gecevičius pelnė 22 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Marijonas Petravičius surinko 21, Chuckas Eidsonas - 18, Andrius Šležas - 17 taškų.

Jaredas Jordanas prie pergalės prisidėjo 15 taškų ir 8 rezultatyviais perdavimais.

„Aisčiams-Atletui“ Valdas Dabkus įmetė 14 (7 atkovoti kamuoliai), Gintautas Vileita - 11 (6 atk. kam.), Ernestas Ežerskis - 8 taškus.

Vilniečiai pataikė net 15 iš 25 tritaškių (60 proc.), 29 iš 40 dvitaškių (72,5 proc.) ir komandos draugams sėkmingai asistavo net 32 kartus. Atitinkami Kauno ekipos rodikliai: 5 iš 22 (22,7 proc.), 16 iš 37 (43,2 proc.) ir 11.

Antrajame kėlinyje aikštėje „Lietuvos ryto“ gretose pasirodė po traumos atsigaunantis puolėjas Matthew Nielsenas. Krepšinio išsiilgęs australas net spėjo susistumdyti su Egidijumi Dimša ir „užsidirbti“ nesportinę pražangą. M. Nielsenas aikštėje praleido 12 su puse minutės, per kurias pelnė 2 taškus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Po mačo konfliktas kilo ir tarp M. Gecevičiaus bei E. Dimšos ir G. Vileitos, tačiau krepšininkai išsiskyrė taikiai.

Antrąsias serijos rungtynes komandos ketvirtadienį (04.17) žais Kaune.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.