Pirmąsias rungtynes Estijoje šiauliečiai buvo laimėję 85:83, tad šįkart jie galėjo netgi pralaimėti 1 taškų. Tačiau galingai pradėję ketvirtą kėlinį šeimininkai neleido svečiams net pagalvoti apie pergalę.

Trečio kėlinio pabaigoje tolimą metimą pataikęs Gertas Kullamae išlygino rezultatą – 51:51 ir vainikavo savo komandos spurtą 8:2.

Tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai rezultatas rungtynėse buvo lygus. Pusketvirtos minutės paskutiniame kėlinyje šiauliečiai nepraleido nė taško, patys įmetė 9 ir išsiveržė į priekį 60:51. Vėliau skirtumas peršoko ir dviženklį taškų skaičių.

„Šiauliai“: Donatas Zavackas 18 taškų, Marius Prekevičius 13, Virginijus Praškevičius 9 (8 atk. kam.), Vaidas Pauliukėnas, Gediminas Maceina, Tomas Rinkevičius ir Mantas Ruikis po 5, Artūras Masiulis ir Antonio Grantas po 4, Saulius Kuzminskas 2.

„Rock“: Brianas Cusworthas 24 (10 atk. kam.), George’as Tsintsadze 13 (7 rez. perd.), Tanelis Teinas 10.

Ketvirtfinalyje šiauliečiai kovos su Rygos „Barons“ – Rygos VEF poros nugalėtojais.