Pirmojo pratęsimo pabaigoje penktąjį kartą prasižengus „Sakalų“ gynėjui Sinicai aikštėje liko tik 4 pražangų limito neišnaudoję vilniečiai. Nors po Nerijaus Strazdausko baudų jie buvo įgiję 4 taškų persvarą (102:98), marijampoliečiams išplėšti antrajam pratęsimui pakako 30 sekundžių.

Keturiese likę svečiai neapsigynė nuo „Arvi-Sūduvos“ atakų, o rezultatą iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus žaisti 8 sekundes taikliu šūviu iš toli išlygino (103:103) Ridas Globys.

Antrajame pratęsime iniciatyva jau priklausė aikštės šeimininkams. Nors po Vytauto Tatarūno dvitaškio ir R. Globio baudų jie buvo įgiję 4 taškų persvarą (107:103), keturi vilniečiai nepasidavė ir baigiantis pratęsimui persvėrė rezultatą (115:113).

Vis dėlto lemiamomis sekundėmis vilniečiai kelis kartus suklydo ir persvaros savo rankose neišlaikė.

„Arvi-Sūduva“: Virginijus Sirvydis 22, Marius Valukonis 21 (10 atk. kam.), Slobodanas Dunderskis 16 (7 rez. perd.), Paulius Joneliūnas 12 (10 atk. kam.), Tomas Černeckis 10, Ridas Globys 10.

„Sakalai“: Justas Sinica 26, Giedrius Kurtinaitis 21, Matas Niparavičius 19, Rolandas Matulis 14 (10 atk. kam.), Arnas Labuckas 12, Nerijus Strazdauskas 10.