Jis dar perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį pažeidė taisykles.

"Nuggets" gretose rungtyniavo ir Allenas Iversonas, kuriam ankstesnėse rungtynėse su "Utah Jazz" lūžo rankos pirštas, ir minėtame mače lengvą smegenų sukrėtimą patyręs Kenyonas Martinas.

Trečiojo kėlinio viduryje svečiai iš Denverio buvo įgiję 7 taškų pranašumą (75:68), tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 9:0.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje K. Martinas tolimu metimu išlygino rezultatą (100:100), tačiau vėliau sėkmingiau sužaidė "Spurs" krepšininkai.

Rezultatyviausiai "Nuggets" gretose žaidė 28 taškus surinkęs A. Iversonas, 22 taškus įmetė J.R. Smithas (8/9 dvitaškių), 18 - Carmelo Anthony, 16 - K. Martinas.

Nesulaikomas buvo "Spurs" centras Timas Duncanas, kurio sąskaitoje - 23 taškai, 18 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti metimai. Prancūzas Tony Parkeris pelnė 16 taškų, o Emanuelis Ginobili surinko 13 taškų ir pasiekė asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą. Argentinietis net 14 kartų asistavo taikliems partnerių metimams..

Žydrūnas Ilgauskas dėl nugaros skausmų dar nežaidė, tačiau "Cleveland Cavaliers" komandą (37 perg./27 pral.) į pergalę vedė dar vieną trigubą dublį atlikęs lygos superžvaigždė LeBronas Jamesas.

"Cavaliers" namuose 88:80 (14:25, 25:18, 23:19, 26:18) įveikė "Portland Trail Blazers" (33/31) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Iki mačo pabaigos likus dviem minutėms "kavalieriai" turėjo vos 2 taškų persvarą (79:77), tačiau per likusį į savo krepšį praleido tik vieną tritaškį, o patys pelnė 9 taškus.

L. Jameso sąskaitoje - 24 taškai (6/14 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/13 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų, 18 taškų įmetė Joe Smithas, 16 - brazilas Andersonas Varejao (9 atk. kam.), 10 - Delonte'as Westas.

"Trail Blazers" gretose išsiskyrė 25 taškus surinkęs ir 10 atšokusių kamuolių sugriebęs LaMarcusas Aldridge'as, Brandonas Roy'us pelnė 15, o Travisas Outlaw - 8 taškus.

Kitų susitikimų rezultatai:

"Philadelphia 76ers" - "Boston Celtics" 86:100;

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusiai Bostono komandai 50 pergalių pavyko iškovoti po 16 metų pertraukos;

"Orlando Magic" - "Atlanta Hawks" 123:112;

"Miami Heat" - "Los Angeles Clippers" 98:99;

"Houston Rockets" - "New Jersey Nets" 91:73;

"Rockets" iškovojo 19-ąją pergalę iš eilės ir dabar tik viena pergale atsilieka nuo "Milwaukee Bucks" klubo antro geriausio rezultato NBA istorijoje;

"Dallas Mavericks" - "New York Knicks" 108:79.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.