35-ąją mačo minutę po taiklaus Mato Niparavičiaus dvitaškio „Sakalų“ persvara buvo šoktelėjusi iki 16 taškų (83:67), tačiau tada šiauliečiai laimėjo atkarpą spurtu 18:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (85:83).

Pratęsimą „Sakalams“ išplėšė Mindaugas Reminas, kuris likus žaisti 19 sekundžių pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą.

Pratęsimą 8:2 pradėjo svečiai bei taip įgijo 6 taškų atotrūkį (93:87). Likus žaisti 25 sekundes Antonio Grantas taikliu metimu buvo kiek sumažinęs „Šiaulių“ atsilikimą (97:93), bet 4 iš eilės baudas pataikęs „Sakalų“ gynėjas Giedrius Kurtinaitis įtvirtino svečių pergalę.

„Sakalai“: Justas Sinica 34 taškai (8/10 tritaškių), Giedrius Kurtinaitis 24, Matas Niparavičius 20 (13 atk. kam.), Mindaugas Reminas 9 (7 rez. perd.), Rolandas Matulis 8.

„Šiauliai“: Donatas Zavackas 23, Mantas Ruikis 21, Antonio Grantas ir Gediminas Maceina po 15, Tomas Rinkevičius 8.

Kitose rungtynėse Panevėžyje vietos „Techasas“ 74:88 pralaimėjo Kauno „Aisčiams-Atletui“.

„Techasas“: Mike'as Smithas 22 (11 atk. kam.), Paulius Staškūnas 17, Christopheris Hillas 15 (12 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Aisčiai-Atletas“: Gintautas Vileita 18 (4 per. kam.), Gediminas Navickas 15, Pranas Skurdauskas ir Valdas Dabkus (10 atk. kam.) po 12, Ernestas Ežerskis 11.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)