Pirmasis rungtynių kėlinys vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo. Buvusio Vilniaus klubo stratego Neveno Spahijos vadovaujama “Tau Ceramica” puikiai sužaidė antrąjį ketvirtį, kurį laimėjo 11 taškų skirtumu.

Visgi “Lietuvos rytas” nepalūžo ir besibaigiant rungtynėms sugebėjo važovus prisivyti, tačiau lemiamo persilaužimo vilniečiams pasiekti nepavyko.

Rezultatyviausias “Lietuvos ryto” gretose buvo Hollisas Price’as, pelnęs 23 taškus. Marijonas Petravičius pridėjo 18, Kenanas Bajramovičius – 15 taškų.

“Tau Ceramica” daugiausiai taškų pelnė Tiago Splitteris (17 tšk). Po 11 taškų surinko Zoranas Planiničius ir Mirza Teletovičius.

S. Jasaitis per kiek daugiau nei 12 min. pelnė 3 taškus.

Rungtynės

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje užvirų pradžios aikštėje užvirė lygi ir kieta kova. Sužaidus 1 min. 40 sek. rezultatas buvo lygus 4:4. Lygus rezulatatas švieslentėje dėgė ir po 6 žaidimo minučių – 12:12. Po pirmųjų 10-ties minučių nė vienai komandai pranašumo nepavyko įgyti – 18:18.

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, tačiau „Lietuvos rytas“ neišvengė nuostolių – po dvi pražangas susirinko du startinio penketo žaidėjai Kenanas Bajramovičius ir Marijonas Petravičius.

Antrajame ketvirtyje prasidėjo aikštės šeimininkų nemalonumai – „Tau Ceramica“ spurtavo 8:0 ir įsiveržė į priekį 26:18. Vilniečiams kėlinio viduryje pavyko skirtumą sumažinti iki 4 taškų (27:31). Tačiau per likusį kėlinio laiką aikštėje dominavo svečiai iki didžiosios pertraukos padidinę savo pranašumą iki 11 taškų – komandos ilsėtis išėjo Ispanijos klubui pirmaujant 44:33. Beje, trečiajame kėlinyje M. Petravičius gavo trečiąją pražangą.

Po pertraukos „Lietuvos rytas“ rungtyniavo pakiliai ir sužaidus 3 min. trečiame ketvirtyje sumažino atsilikimą iki minimumo – 46:47. Tačiau įpusėjus kėliniui „Tau Ceramica“ vėl atitolo – 56:48. Likus 2 min. iki kėlinio pabaigos vilniečiai vėl priartėjo – 56:60, tačiau per likusį ketvirčio laiką „Tau Ceramica“ vėl atitolo – 57:65.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, daugiausiai Holliso Price‘o pastangomis, skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Tačiau čia pat Andrius Šležas buvo nubaustas nesportine pažanga ir Ipanijos klubas atitolo 7 taškų skirtumu – 69:62. Likus kiek daugiau nei 3 min. iki susitikimo pabaigos „Tau Ceramica“ susigąžino dviženklę persvarą – 81:71.

Likus 44 sek. vilniečiai sumažino skirtumą iki 3 taškų (78:81) ir sugrąžino rungtynėms intrigą. Svečiai pelnė dvitaškį, o K. Bajramovičius į tai atsakė 3 taškais (81:83). Kitoje atakoje svečiai prametė abu baudų metimus ir „Lietuvos rytas“ turėjo šansą įsiveržti į priekį, tačiau H. Price‘as prarado kamuolį.

„Lietuvos rytas“ kitą svečių ataką vėl sustabdė pražangomis. „Tau Ceramica“ pataikė vieną metimą iš dviejų, palikdama vilniečiams paskutinį šansą išsigelbėti, tačiau tolimas H. Price‘o metimas paskutinėmis rungtynių akimirkomis buvo netaiklus.