Tik šešiese į rungtynes susirinkę LKKA krepšininkai namuose rezultatu 76:73 (26:23, 17:20, 19:7, 14:23) nugalėjo be žalgiriečių, bet su profesionaliais krepšininkais rungtyniavusią VDU komandą.

Nuo pat dvikovos pradžios aikštelėje buvo jaučiama įtampa. Pirmąją tarpusavio dvikovą 75:85 pralaimėję LKKA krepšininkai troško revanšo, todėl jau pirmajame kėlinyje įgijo kelių taškų pranašumą, kurį išlaikė ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 26:23.

Antrajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, pirmaujanti ekipa ne sykį keitėsi, o vienu metu VDU krepšininkai turėjo 6 taškų persvarą (41:35). Vis dėlto šeimininkai spurtavo 6:0 ir išlygino rezultatą, o po dviejų kėlinukų švieslentė rodė 43:43.

Po didžiosios pertraukos Vidmantas Užkuraitis pataikė tris tolimus metimus iš eilės, o susikaupę LKKA krepšininkai spurtavo 11:2 bei įgijo 9 taškų persvarą (54:45). Netrukus šeimininkai padidino pranašumą iki dviženklio, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 62:50.

Tačiau VDU krepšininkų deficitas neišgąsdino. Ketvirtą kėlinuką jie pradėjo 7 taškais be atsako ir sušvelnino atsilikimą iki 5 (57:62). VDU auklėtiniams kelis sykius pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, o paskutinėmis akimirkomis Povilo Šakinio dėjimas sumažino skirtumą iki minimumo (73:74). Bet Paulius Beliavičius šaltakraujiškai sumetė baudos metimus ir įtvirtino LKKA pergalę 76:73.

LKKA: Vidmantas Užkuraitis 22 (tritaškiai 6/11, 7 atk. kam.), Paulius Kleiza 20 (tritaškiai 4/9), Mantas Bernatavičius 14 (13 atk. kam.), Paulius Beliavičius 13 (4 rez. perd., 7 kld.), Raimundas Danys 7 (6 atk. kam.).

VDU: Aidas Viskontas (5 atk.kam., 4 rez. perd., 6 kld.) ir Adas Juškevičius po 14, Povilas Šakinis 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Gintaras Leonavičius 12 (8 atk. kam.), Povilas Butkevičius 9 (5 atk. kam.).

LCC tarptautinio universiteto krepšininkai šventė pirmąją pergalę šį sezoną – panaikinę dviženklį deficitą, po atkaklios, nervingos ir intriguojančios kovos Kaune 90:84 (16:24, 24:21, 18:27, 32:12) klaipėdiečiai nugalėjo be traumuoto vieno komandos lyderių Modesto Šidlausko žaidusią Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) komandą.

LŽŪU: Arvydas Šikšnius 26 (tritaškiai 6/11, 6 atk. kam.), Arnas Lubys 18 (dvitaškiai 7/15, 4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Povilas Stasiulionis (6 atk. kam.), Marius Gužauskis 13 (9 atk. kam., 4 per. kam.).

LCC: Evaldas Lengvinas 22 (tritaškiai 5/6, 6 atk. kam., 5 kld.), Antanas Kontrimavičius 20 (7 atk. kam.), Mohammadas Seckas 15 (9 atk. kam.), Ibou Fallas ir Oumaras Seckas (11 atk. kam.) po 10.

Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai svečiuose šventė užtikrintą pergalę 112:62 (25:14, 27:14, 27:19, 33:15), sutriuškinę Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipą. Šeimininkų neišgelbėjo ir trečiajame kėlinyje prisijungę Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai.

VPU: Janas Jurgo 20 (7 atk. kam., 6 kld.), Mantas Virbalas 12 (9 atk. kam.), Lukas Chmieliauskas 9, Justas Sinica 8, Giedrius Giedra 6.

KTU: Rokas Ūzas (tritaškiai 8/12, 7 atk. kam., 8 kld.) ir Vilmantas Dilys (11 atk. kam.) po 34, Arminas Šaulys 11, Jonas Paužuolis 9, Vygantas Metelica 8 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam.).

Tris kėlinius atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse Mykolo Romerio universiteto (MRU) komanda paskutinėje susitikimo dalyje pribloškė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkus ir iškovojo šeštąją pergalę - 104:77 (34:23, 20:23, 21:18, 29:13).

VGTU: Martynas Girnius 14, Tomas Lenkimas (6 atk. kam.), Domantas Bimba (9 atk. kam., 5 kld.) ir Mindaugas Norkus (8 atk. kam.) po 10, Arūnas Pranevičius 9.

MRU: Arnas Labuckas 30, Alanas Dzeranovas 29 (tritaškiai 7/10, 7 per. kam.), Mantas Kibildis ir Paulius Parachomikas po 11, Tomas Steikūnas 6 (8 atk. kam.).

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės-pralaimėjimai)