Per pirmą kėlinį „Lakers“ žvaigždė vienas pats pelnė daugiau taškų nei visa „Wizards“ komanda kartu sudėjus. Tai padėjo svečiams įgyti 15 taškų pranašumą, kuris toliau tik dar labiau augo.

K. Bryantas iš viso rungtynėse pelnė 30 taškų, pataikydamas 10 metimų iš 15. Per paskutines šešerias rungtynes jis vidutiniškai pelno po 35,5 taško, pataikydamas 55 proc. metimų.

„Lakers“ gretose dar nežaidė savaitgalį mainais įsigytas ispanas Pau Gasolis. Jis sėdėjo greta komandos, tačiau rungtynėms nebuvo registruotas dėl net 48 valandas užtrukusios kelionės iš Memfio.

Į Vašingtono komandos gretas po trejų rungtynių pertraukos grįžęs Caronas Butleris nutraukė savo sėkmingų baudų metimų seriją. Iki tol jis buvo įmetęs 73 baudas iš eilės, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje nepataikė metimo, sukeldamas atodūsį tribūnose.

9 minutes rungtynėse žaidęs D. Songaila pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 30 taškų (2/5 trit., 8/10 dvit., 8/11 baudų; 6 atk. kam.), Vladimiras Radmanovičius 15 (7 atk. kam.), Lamaras Odomas 14 (7 atk. kam.), Ronny Turiafas 13, Saša Vujačičius 12.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 21 (1/5 trit., 7/16 dvit., 4/4 baudų; 11 atk. kam.), Caronas Butleris 15 (5/15 metimų; 7 rez. perd.), Nickas Youngas ir Rogeris Masonas po 14.

Kitame susitikime „Detroit Pistons“ (34-13) klubas namie netikėtai lengvai 90:67 (20:14, 24:24, 22:13, 24:16) nugalėjo „Dallas Mavericks“ (31-15) ekipą.

Dalaso krepšininkai pataikė vos 30 proc. metimų (23/76) ir tik 14 proc. tritaškių (2-14). Komandos lyderis Dirkas Nowitzki realizavo vos 3 metimus iš 18, pramesdamas visus 5 tritaškius.

„Mavericks“: Joshas Howardas (0/3 trit., 6/14 dvit., 3/4 baudų; 9 atk. kam.) ir Dirkas Nowitzki (0/5 trit., 3/13 dvit., 9/9 baudų; 10 atk. kam.) po 15, Brandonas Bassas 14 (6 atk. kam.).

„Pistons“: Rasheedas Wallace'as 21 (3/4 trit., 6/14 dvit.; 9 atk. kam.), Tayshaunas Prince'as 16 (7 atk. kam.), Rodney Stuckey 11, Richardas Hamiltonas (7 rez. perd.) ir Jarvisas Hayesas po 10.