Dvikova klostėsi permainingai ir įtemptai. Antrojo kėlinio pradžioje "Montepaschi" pranašumas siekė 10 taškų (29:19). Skirtumas buvo ir dar labiau padidėjęs, bet po dviejų kėlinių italai vėl buvo priekyje 10-ia taškų (41:31).

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie išlygino rezultatą 49:49, o prieš lemiamą kėlinį turėjo tik minimalų deficitą (51:52).

Ketvirtajame kėlinyje "Olympiakos" išsiveržė į priekį (53:52), bet Kšyštofo Lavrinovičiaus tritaškis grąžino pranašumą italams.

Tada Lynno Greero ir Manolio Papamakario metimų dėka Pirėjo klubas susikrovė 7 taškų pranašumą (62:55), bet graikai atsipalaidavo ir pamiršo Terrellą McIntyre'ą, kuris pataikė du tritaškius iš eilės, o vėliau pridėjo dar ir trečią bei sugrąžino persvarą "Montepaschi" komandai.

Graikai dar bandė gelbėtis individualiais veiksmais, bet tritaškį pridėjo ir Shaunas Stonerookas, o "Montepaschi" šventė sudėtingą pergalę 80:73.

Nugalėtojams Kšyštofas Lavrinovičius per 27 aikštėje praleistas minutės pelnė 16 taškų (3/3 tritaškių, 2/2 dvitaškių, 3/7 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perrėmė vieną kamuolį, taip pat blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 8 pražangas, tris kartus suklydo ir surinko 5 pražangas.

Traumuotas Arvydas Macijauskas "Olympiakos" komandos gretose nepasirodė, o Renaldas Seibutis buvo registruotas rungtynėms, tačiau į aikštelę neišbėgo.

Sienos klubas A grupėje užėmė antrąją, o trečią nesėkmę iš eilės patyrusi Pirėjo komanda - penktąją vietą.

"Olympiakos": Marcas Jacksonas 23 taškai (7/16 dvit., 9/10 baudų; 9 atk. kam.), Lynnas Greeras 14 (7 atk. kam., 5 kld.), Ioannis Bourousis 10 (6 atk. kam.).

"Montepaschi": Terrellas McIntyre'as 19, Kšyštofas Lavrinovičius 16 (6 atk. kam.), Vlado Ilievski 13, Shaunas Stonerookas 11.

Pergalingai reguliarųjį sezoną užbaigė Tomo Pačėso treniruojami Sopoto "Prokom Trefl" (4-10, Lenkija) krepšininkai. Jie namie 79:68 (15:17, 23:15, 21:18, 20:18) nugalėjo Liublianos "Union Olimpija" (4-10, Slovėnija) komandą.

Nugalėtojams D. Slanina per 33 minutes pelnė 18 taškų (4/7 trit., 1/3 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 19 aikštėje praleistų minučių surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

"Prokom Trefl": Milanas Gurovičius 22 (7 atk. kam.), Donatas Slanina 18 (5 rez. perd.), Pape Sow 16 (8 atk. kam.), Jovo Stanojevičius 12.

"Union Olimpija": Jasminas Hukičius 16, Borisas Gorencas 10, Marko Miličius (7 atk. kam.) ir Mirza Begičius po 8.

Nieko nebelėmusiose rungtynėse Bolonijoje autsaiderė "Virtus VidiVici" (2-12, Italija) 68:92 (5:24, 19:27, 24:21, 20:20) pralaimėjo Maskvos CSKA (12-2, Rusija).

Starto penkete mačą pradėjęs Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 18 min. 39 sek. pelnė 8 taškus (0/1 trit., 3/5 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

"Virtus": Dewarickas Spenceris 20, Alanas Andersonas 19, Fabio Di Bella 10.

CSKA: Davidas Andersenas 15, Nikos Zisis ir Marcusas Goree po 12, Trajanas Langdonas 10.

Į TOP-16 etapą iš A grupės pateko CSKA, "Montepaschi", "Tau Ceramica", "Žalgiris" ir "Olympiakos". Kitame etape 16 komandų bus suskirtytos į 4 pogrupius. Varžybų burtai vasario 4 dieną bus traukiami Madride (Ispanija).