Praėjusių metų LSKL finalininkų dvikovoje čempionė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipa namuose 95:83 (29:20, 13:22, 21:13, 32:28) įveikė Klaipėdos universiteto (KU) ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sužaidus keturias minutes turėjo šešių taškų pranašumą (10:4). Likus kelioms minutėms iki ketvirčio pabaigos, po Ado Juškevičiaus tolimo metimo, VDU ekipos persvara jau siekė dvylika taškų - 23:11. Visgi kėlinio pabaigą 9:6 laimėjo svečiai ir po pirmojo ketvirčio VDU buvo priekyje - 29:20.

Antrojo kėlinio pradžioje VDU vėl ėmė didinti pranašumą, kuris po A. Juškevičiaus ir Karolio Kalvaičio metimų padidėjo iki šešiolikos taškų - 39:23. Po šio epizodo savo neįtikėtiną spurtą pradėjo KU ekipa. Mariaus Kasiulevičiaus ir Mindaugo Mockaus pastangų dėka klaipėdiečiai laimėjo penkių minučių atkarpą net 19:3 ir įpusėjus rungtynėms rezultatas jau buvo lygus - 42:42.

Trečiojo ketvirčio pradžioje vyravo apylygė kova, o sužaidus šešias minutes KU ekipa pirmą kartą išsiveržė į priekį - 53:51. Visgi ir vėl pasikartojo ankstesnis scenarijus - po sėkmingos atkarpos sekė nedidelė duobelė KU komandos žaidime. Šiuo svečių stabtelėjimu pasinaudoję VDU krepšininkai likusią kėlinio dalį laimėjo 12:2 bei po trijų ketvirčių buvo priekyje - 63:55.

Paskutiniame kėlinyje VDU išlaikė persvarą. Nors klaipėdiečiai kelis kartus buvo priartėję (78:84, 82:88), aikštės šeimininkai sėkmingai baigė rungtynes ir iškovojo aštuntąją pergalę šį sezoną.

VDU: Adas Juškevičius 20 taškų (9 atk. kam.), Povilas Butkevičius 16 (10 atk. kam.), Žilvinas Kuklierius 15, Rokas Grinius 12, Karolis Kalvaitis 10.

KU: Marius Kasiulevičius 29, Mindaugas Mockus 21 (9 atk. kam.), Julius Žurna 14.

Viena pajėgiausių LSKL komandų Lietuvos kūno kultūros akademija (LKKA) po sunkios ir atkaklios kovos rezultatu 91:85 (31:20, 20:17, 15:30, 25:18) nugalėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus ir iškovojo septintąją pergalę.

KTU: Vilmantas Dilys 31 (dvitaškiai 5/16, 9 atk. kam.), Rokas Ūzas 17 (tritaškiai 1/6), Edgaras Stanionis 9 (7 atk. kam.).

LKKA: Artūras Milaknis 26 (tritaškiai 4/11, 7 atk. kam.), Vidmantas Užkutaitis 19, Paulius Beliavičius 14 (7 atk. kam.), Paulius Kleiza 12, Mantas Bernatavičius 11 (6 atk. kam.).

Vilniaus universitetų derbyje, kuriame susitiko turnyro lentelėje šalia žengiančios komandos, pergalę iškovojo Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai, 94:88 (25:27, 21:21, 28:18, 20:22) įveikę Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipą.

MRU: Šarūnas Kulevičius 24 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Andrius Montrimas 23, Paulius Parachomikas 16 (6 atk. kam.), Alanas Dzeranovas 12 (tritaškiai 2/10), Paulius Ivanauskas 9 (9 rez. perd.).

VPU: Janas Jurgo 26 (8 atk. kam.), Tadas Šablinskas 21 (17 atk. kam.), Jonas Dirgys 11 (5 atk. kam.), Mantas Virbalas 10 (5 atk. kam.), Aurimas Lukauskis 9 (5 atk. kam., 6 kld.).

Lygos autsaiderių dvikovoje sėkmingiau pasirodė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda. Po sesijos į krepšinio aikštę grįžę vilniečiai savo aikštėje 83:71 (22:18, 16:13, 23:20, 22:20) šventė pergalę prieš LCC tarptautinio universiteto studentus.

VGTU: Martynas Girnius 23 (tritaškiai 2/10), Justas Pociūnas (7 atk. kam., 5 kld.), Andrius Fiodorovas (6 atk. kam.) ir Saulius Žurauskis po 14, Arūnas Pranevičius 12.

LCC: Mohammadas Seckas 20 (9 atk. kam., 5 kld.), Lukas Mineika 17 (tritaškiai 4/5, 5 atk. kam.), Oumaras Seckas 14 (6 atk. kam.), Ibou Fallas 11.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės-pralaimėjimai)