Jis dar atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

V. Gabšys taškų nepelnė, nes aikštelėje praleido vos 3 minutes, per kurias prametė dvitaškį, atkovojo vieną kamuolį ir sykį pažeidė taisykles.

Južno "Chimik" komanda su Martynu Mažeika namuose 67:81 nusileido pirmenybių lyderiui kijevo "Kyiv" klubui.

M. Mažeika per 22 minutes įmetė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

Čerkasų "Čerkaski mavpy" ekipa su dviem lietuviais svečiuose 87:109 nusileido Rovno "Pulsar" krepšininkams.

Pralaimėjusiems Martynas Andriukaitis per 30 minučių pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Rolandas Jarutis per 18 minučių surinko 12 taškų (2/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Čempiono titulą ginantis Mariupolio "Azovmaš" klubas, kuriam atstovauja Tomas Delininkaitis, namuose 107:92 nugalėjo Nikolajevo "Nikolaev" ekipą.

T. Delininkaitis nežaidė dėl traumos - lūžusio kojos piršto.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.