Dvi pergales turinti Čerkasų komanda dar gali pasivyti Belgijos klubą pagal pergalių skaičių, tačiau „Dexia“ krepšininkų neaplenks dėl pirmajame rate patirto pralaimėjimo didesniu skirtumu 67:72.

Čerkasų komandoje nesulaikomas buvo Martynas Andriukaitis. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 33 minutes pelnė 29 taškus (5/6 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Rolandas Jarutis nugalėtojams per 32 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, tačiau 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Mavpy“: Martynas Andriukaitis 29 taškai (9 atk. kam.), Pavlo Revzinas ir Darrenas McLintonas po 11.

„Dexia“: Andrew Sullivanas 23 (8 atk. kam.), Michaelas Lenzly 13 (8 atk. kam.), Nate'as Reinkingas 11, Benjaminas Ebongas 10.

B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)

1.„Ural Great“ 4 1
2.„Dexia“      3 2
3.„Mavpy“      2 3
4.„Banvit“     1 4

D grupėje Rygos „Barons“ (Latvija) komanda išvykoje 71:65 (19:14, 13:12, 19:22, 20:17) įveikė Južno „Chimik“ krepšininkus iš Ukrainos ir tapo vienvalde grupės lydere.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Giedrius Gustas kelialapį į kitą varžybų etapą iškovojusiai „Barons“ komandai per 36 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Dainius Adomaitis nugalėtojams per 26 minutes surinko 10 taškų (2/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Nagys Rygos klubui per 5 minutes, prametęs vienintelį dvitaškį, taškų nepelnė. Lietuvis perėmė 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems Martynas Mažeika per 23 minutes įmetė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą prasižengė.

„Chimik“: Andrejus Agafonovas 13, Olumuyiwa Famutimis 11 (9 atk. kam.) ... Martynas Mažeika 4.

„Barons“: Demetrius Alexanderis 17 (10 atk. kam.), Giedrius Gustas 14, Dainius Adomaitis ir Kasparas Berzinis po 10 ... Tomas Nagys 0.

D grupės turnyro lentelė:

1.„Barons“        4 1
2.„Chimik“        3 2
3.„Lokomotiv“     2 3
4.„Cholet Basket“ 1 4

A grupėje Samaros „CSK VVS-Samara“ komanda iš Rusijos namie 77:65 (25:18, 26:25, 10:10, 16:12) nugalėjo Tartu „Rock“ ekipą su Kęstučiu Šeštoku ir pasivijo ją pagal pergalių skaičių.

Abi komandos turi po keturias pergales ir tęs kovą atkrintamosiose varžybose.

Rolandas Alijevas nugalėtojams per 14 minučių pelnė 1 tašką (1/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo.

K. Šeštokas pralaimėjusiems per 9 minutes surinko 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų) ir atkovojo 1 kamuolį.

„CSK VVS-Samara“: Andrejus Truškinas 22 (9 atk. kam.), Marque'as Perry 18, Alexas Scalesas 12, Jevgenijus Voronovas 11 ... Rolandas Alijevas 1.

„Rock“: Janaras Taltsas 15 (9 atk. kam.), Marekas Doroninas ir Brianas Cusworthas po 10 ... Kęstutis Šeštokas 4.

FIBA Europos taurės varžybų pirmajame etape dalyvauja 16 komandų suskirstytų į keturias grupes. Į ketvirtfinalį pateks po dvi grupių komandas.