Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų pasirodymas buvo visiškai skirtingas.

M. Andriukaitis per 34 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 12 bei perėmė 2 kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

R. Jarutis per 13 minučių įmetė 3 taškus (0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė ir suklydo net 6 kartus.

Pralaimėjusių gretose nesulaikomas buvo 28 taškus surinkęs ir net 15 atšokusių kamuolių sugriebęs vidurio puolėjas iš Nigerijos Andrew Adeleke.

B grupės turnyrinė lentelė:

1.Permės "Ural Great" (Rusija)       2 0
2.Monso-Heno "Dexia" (Olandija)      2 0
3.Čerkasų "Čerkaski Mavpy" (Ukraina) 1 2
4.Bandirmos "Banvit BC" (Turkija)    0 3

Vieno garsiausių Turkijos krepšininkų Ibrahimo Kutluay debiutas Salonikų PAOK (Graikija) klube nepadėjo jo komandai laimėti trečiosiose A grupės rungtynėse. Antradienį graikai savo aikštėje po pratęsimo nusileido Rolando Alijevo Samaros CSK VVS ekipai iš Rusijos rezultatu 65:73 (10:11, 19:18, 22:14, 12:20, 2:10).

Nugalėtojams trys žaidėjai pelnė net 62 iš 73 komandos taškų. Yanivo Greeno sąskaitoje - 25 taškai (11/15 dvitaškių, 3/8 baudų), 14 atkovotų kamuolių ir 3 blokuoti varžovų metimai. Alexas Scalesas surinko 24 taškus ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius, o Marque'as Perry pridėjo 13 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

R. Alijevas per 11 aikštelėje praleistų minučių nė karto nemetė į krepšį, atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sykį prasižengė.

Nors I. Kutluay ir surinko 16 taškų, tačiau itin netaikliai atakavo varžovų krepšį - tikslą pasiekė 1 iš 6 dvitaškių ir 4 iš 13 tritaškių. Tiek pat taškų pelnė Jasonas Rowe'as.