Rungtynes 4 taškais be atsako pradėjo šiauliečiai, tačiau žaidimas toliau klostėsi apylygiai. Sužaidus 3 minutes rezultatas tapo lygus - 7:7. Ir toliau komandos žaidė taškas į tašką. Laiminti komanda keitėsi vos ne kiekvienos atakos metu. Po pirmojo ketvirčio - minimali "Šiaulių" persvarą - 23:22.

Antrąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo Marius Prekevičius, o po Sauliaus Kuzminsko dėjimo "Šiauliai" išsiveržė į priekį 28:22. Netrukus aikštės šeimininkai, po Manto Ruikio tritaškio, įgijo ir dviženklį pranašumą - 34:24. Vilniečiams sunkiai sekėsi stabdyti "Šiaulių" puolimą.

"Lietuvos ryto" puolėjas Chuckas Eidsonas šiame ketvirtyje užsidirbo ketvirtąją pražangą. Iki didžiosios pertraukos likus mažiau nei 2 minutėm Gediminas Maceina pataikė iš toli ir padidino savo komandos pranašumą iki 12 taškų - 48:36. Tiesa, tuo pačiu atsakė Andrius Šležas. Ilsėtis komandos išėjo aikštės šeimininkams esant priekyje 50:41.

Didžiosios pertraukos metu tarp kelių "Lietuvos ryto" ir "Šiaulių" fanų įvyko susistumdymas, po kurio vienas "Šiaulių" aistruolis buvo išvestas iš arenos.

Trečiajame kėlinuke iš pradžių nei viena komanda negalėjo pelnyti taškų, tačiau po to žaidimas klostėsi taip pat, kaip ir antrajame ketvirtyje. "Šiauliai" išlaikė solidų pranašumą. Sužaidus daugiau nei 6 minutes S. Kuzminskas pelnė 2 taškus ir padidino savo komandos pranašumą iki 15 taškų - 62:47.

Netrukus "Lietuvos rytas" pelnė 8 taškus be atsako, o spurtą užbaigė Martyno Gecevičiaus tritaškis ir komandas skyrė 7 taškai - 55:62. Likus 46 sekundėm M. Gecevičius pataikė dar vieną tolimą metimą - 58:64. Ketvirtį dar dviem baudos metimais užbaigęs M.Gecevičius sušvelnino atsilikimą iki 4 taškų - 60:64. Jaunasis snaiperis pelnė paskutiniuosius 8 savo komandos taškus.

Sužaidus pusantros ketvirtojo kėlinio minutės, vilniečiai po ilgos pertraukos išlygino rezultatą - 64:64. Trečiojo ketvirčio pabaigoje sustojęs šiauliečių puolimas iš "mirties taško" pajudėjo tik, likus 3 minutėms iki mačo pabaigos, o svečiai tuo metu jau buvo surinkę 15 taškų be atsako - 66:75.

"Šiaulių" lyderis Donatas Zavackas pačioje rungtynių pabaigoje buvo nubaustas technine pražanga, o mačą "Lietuvos rytas" laimėjo rezultatu 83:70.

"Šiauliai": D. Zavackas - 22 (8 atk. kam.), G. Maceina - 13 (4 rez. perd.), S. Kuzminskas - 11 (8 atk. kam.), M. Ruikis - 7.

Lietuvos rytas": M. Nielsenas - 17 (7 atk. kam.), K. Bajramovičius - 15 (5 atk. kam.), H. Price (4 rez. perd.) ir A. Jomantas (5 atk. kam.) - po 12, M. Petravičius (4 atk. kam.) ir M. Gecevičius - po 8.