Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Marko Popovičius. Jis per 32 min. surinko net 31 tašką (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 7/10, baudos 6/6). Jonas Mačiulis pelnė 12, Dainius Šalenga - 11, o Goranas Jurakas ir Paulius Jankūnas - po 10 taškų.

"Neptūnui", kuris turi tik 1 pergalę ir 10 pralaimėjimų, 24 taškus pelnė Vaidotas Pridotkas, 19 - Marius Runkauskas.

Nugalėtojų titulą ginantys Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai namuose 96:86 (24:28, 31:14, 17:18, 24:26) įveikė Rygos "Barons-LMT" ekipą.

22-ąją min. vilniečiai pirmavo 60:42, o po trijų kėlinių - 72:60. 39-ąją min. svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 8 taškų - 83:91. Beje, per ketvirtąjį kėlinį rygiečiai pataikė net 7 tritaškius.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Joao Paolo Batista, 14 - Andrius Šležas, po 9 - Artūras Jomantas, Martynas Gecevičius ir Chuckas Eidsonas.

Rygos komandai (5 pergalės/7 pralaimėjimai) 24 taškus pelnė Armandas Škėlė. Giedrius Gustas per 30 min. surinko 13 taškų, o Dainius Adomaitis per 35 min. pelnė 8 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

"Lietuvos rytas" (10/1) užima antrąją vietą.

Šiaulių "Šiauliai" namuose 93:91 (23:12, 20:29, 33:28, 17:22) nugalėjo Tartu "Rock" ekipą.

14-ąją min. šiauliečiai pirmavo 36:17, o po dviejų kėlinių - 46:41. Likus žaisti 2 min. 16 sek., aikštelės šeimininkų persvara buvo 10 taškų - 87:77. Rungtynių pabaigoje Estijos klubas vos neišplėšė pergalės.

Šiaulių komandai 16 taškų pelnė Tomas Rinkevičius, po 14 - Mantas Ruikis, Antonio Grantas ir Marius Prekevičius.

Tartu ekipai (4/8) Gertas Kullamae pelnė 25 (tritaškiai 6/9), o Tanelis Teinas - 16 taškų. Kęstutis Šeštokas per 4 min. taškų nepelnė.

"Šiauliai" (8/4) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.