Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, tačiau netrukus šeimininkai perėmė iniciatyvą ir pasivijo (9:9, 12:13) varžovus. Po kelių nesėkmingų abiejų komandų atakų sekė du Mindaugo Lukauskio tritaškiai bei Chucko Eidsono baudos metimai, kurie padėjo vilniečiams atitrūkti 25:14. Per likusį ketvirčio laiką svečiai dar labiau padidino savo pranašumą – 32:14.

Antrame kėlinuke “Lietuvos rytas” ir toliau didino savo pranašumą. Aikštelėje pasirodęs svečių naujokas Jaredas Jordanas pelnė pirmąjį tašką baudos metimu, o vėliau atliko du rezultatyvius perdavimus. Po Artūro Jomanto metimo rezultatas jau buvo 43:22. Po Michailo Anisimovo dėjimo rezultatas jau tapo 53:28. Po dviejų ketvirčių – 58:31.

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje labai nesikeitė. Penkis taškus iš eilės pelnė Ch. Eidsonas, keturis pridėjo J.P. Batista ir svečiai pirmavo jau 72:39. Čia pat penktąją pražangą užsidirbo vilniečių aukštaūgis Matthew Nielsenas, kuris už ginčus su teisėju buvo nubaustas technine pražanga. Atsigavę šeimininkai, sėkmingai užbaigė dar keletą atakų ir priartėjo iki 22 taškų – 50:72. Po trijų kėlinukų "Neptūnas" atsiliko 54:76.

Paskutiniame kėlinuke “Lietuvos rytas” ėmė kiečiau gintis ir netrukus vėl padidino rezultatą – 88:55. Netrukus skirtumas jau tapo nepadorus – 96:58. Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviem minutėm Andrius Šležas baudos metimu pelnė šimtąjį tašką – 101:60. Galutinis rungtynių rezultatas – 108:69.