37-ą rungtynių minutę dar priekyje buvo „Real“ (80:76), tačiau netrukus Sani Bečirovičius pataikė tritaškį, pražangą puolime užsidirbo Madrido komandos amerikietis Louisas Bullockas, o dvitaškį iš po krepšio pataikęs Š. Jasikevičiaus persvėrė rezultatą savo komandos naudai (81:80).

Likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė tik 2 taškai, bet netrukus dar dvi baudas realizavo Š. Jasikevičius, o Vassilio Spanoulio tritaškis likus žaisti 34 sekundes šiame mače padėjo tašką.

Šimtosiose savo ULEB Eurolygos rungtynėse Š. Jasikevičius per 28 minutes pelnė 21 tašką (6/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Lietuvis surinko 21 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 24 taškai, Šarūnas Jasikevičius 21 (6 rez. perd.), Sani Bečirovičius 10, Fragiskos Alvertis 9.

„Real“: Louisas Bullockas 19, Keremas Tunceri 14, Mikalis Pelekanos 12.

Penktąją pergalę B grupės rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkai. Jie B grupės rungtynėse namie 85:70 (23:14, 27:16, 20:17, 15:23) nugalėjo Simono Serapino Salonikų „Aris“ (Graikija) komandą.

Aikštės šeimininkai jau per pirmąją dalį įgijo solidų 20 taškų pranašumą (50:30). Nors graikams ketvirtajame kėlinuke buvo pavykę priartėti iki 11 taškų, visgi sėkmingiau mačo pabaigą sužaidę „Maccabi“ krepšininkai iškovojo pergalę.

S. Serapinas per 10 aikštėje praleistų minučių nė karto nemetė į krepšį ir taškų nepelnė, bet atkovojo vieną atšokusį kamuolį.

„Maccabi“: Davidas Bluthenthalis 20 (7/7 dvitaškių, 8 atk. kam.), Terence‘as Morrisas 18 (9 atk. kam.), Marcusas Fizeris 12, Yotamas Halperinas 9.

„Aris“: Bracey Wrightas 19, Jeremiah Massey 13, Terrelas Castle‘as 10, Hanno Mottola 9.

Tel Avivo krepšininkai, iškovoję penktąją pergalę iš septynių galimų, pagal pergalių skaičių pasivijo Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir Malagos „Unicaja“ komandas.

Nesunkią pergalę ketvirtadienį iškovojo Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ekipa. Ji savo aikštelėje 68:49 (13:15, 22:11, 14:15, 19:8) nugalėjo itin prastai puolusį Sopoto „Prokom Trefl“ (Lenkija) klubą.

Lenkijos čempionų negelbėjo ir Eurolygoje vyriausiojo trenerio poste debiutavęs Tomas Pačėsas. Jis pakeitė po skaudžios nesėkmės šeštajame Eurolygos ture atsistatydinusį „Prokom Trefl“ strategą Eugeniuszą Kijewskį.

„Varžovai šį vakarą rungtyniavo geriau ir nusipelnė pergalės. Ketvirtajame kėlinyje nežaidėme taip, kaip turėtume rungtyniauti, todėl pralaimėjome dideliu skirtumu, nors iš tiesų, komandų lygis taip nesiskiria. Kita vertus, negalime tikėtis pergalės Eurolygoje, praradę 19 kamuolių“, - po rungtynių sakė T. Pačėsas. Pralaimėjusiems Donatas Slanina per 25 minutes pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Tomas Masiulis per 23 aikštėje praleistas minutes prametė abu mestus tritaškius ir taškų nepelnė, bet atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Olimpija“: Jasminas Hukičius ir Marko Miličius po 16, Goranas Dragičius 15.

„Prokom Trefl“: Jovo Stanojevičius 13, Christos Harissis 10, Filipas Dylewiczius 9, Donatas Slanina 7.

Kitas rezultatas:

B grupė

Le Mano „Sarthe Basket“ (Pranzūcija) - Milano „Armani Jeans“ (Italija) 63:71 (17:13, 14:20, 22:16, 10:22)

Nugalėtojams Mindaugas Katelynas per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Sarthe Basket“: Ravivas Limonadas 20, Samas Clancy 13, Alainas Koffi 12 (5 blk.).

„Armani Jeans“: Dušanas Vukčevičius 18, Danilo Gallinari 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Melvinas Bookeris 15, Travisas Watsonas 11 (11 atk. kam.) ... Mindaugas Katelynas 2.